تبلیغات

جنجال ازدواج سلنا گومز و اردشیر شرکاء پسر ایرانی حکیم ارد بزرگ + عکس

رابطه سلنا گومز و پسر ایرانی اردشیر شرکا فقط با یک عکس جنجالی شد

پسران ایرانی در گوشه و کنار دنیا هر روز خبرساز میگردند و این بار رابطه سلنا گومز خواننده و بازیگر زن آمریکایی و اردشیر شرکا پسر ایرانی خبرساز شده است .

ازدواج سلنا گومز و اردشیر شرکاء پسر ایرانی

ازدواج سلنا گومز و اردشیر شرکاء پسر ایرانی

سلنا گومز و اردشیر شرکاء که اخیرا در مراسمی با هم دیده شده اند و یک عکس دوستانه از آنها منتشر شده است جنجال بزرگی را در رسانه های ایرانی ایجاد کرده اند .

مدتی پیش بود که خبر رابطه دوستی و ازدواج بریتنی اسپیرز و سام اصغری پسر مدل ایرانی در رسانه ها مطرح شده بود .

بریتنی اسپیرز که از خوانندگان معروف زن میباشد با مدل ایرانی که در موزیک ویدیوهایش نقش آفرینی کرده بود رابطه دوستی خود را آغاز کرد .

ازدواج سلنا گومز و اردشیر شرکا در برخی کانال ها و صفحات مطرح شده است که البته اینگونه که پیداست این خبر بنیان خاصی ندارد و فقط بر اساس یک عکس مطرح شده است .

جالب اینجاست که در برخی صفحات از واکنش مادر جاستین بیبر دوست پسر سابق سلنا گومز نسبت به رابطه سلنا گومز و اردشیر شرکا خبر دادند که البته دقیقا مکان این واکنش مطرح نشده است .

رابطه سلنا گومز و اردشیر شرکاء

سلنا گومز و جاتسین بیبر

جاستین بیبر و سلنا گومز مدتی پیش رابطه دوستی خوبی با هم داشتند و بسیار با هم دیده میشدند به گونه ای که ازدواج این دو حتمی دیده میشد تا اینکه در یک روز این رابطه به اتمام رسید .

البته در ماه های گذشته جاستین بیبر تلاش هایی برای بازگرداندن رابطه دوستی با سلنا گومز انجام داده است که گویا هنوز موفق به برگرداندن سلنا گومز نشده است و هر روز عکس های سلنا گومز با پسران گوناگون منتشر میشود و هر روز دوست پسر جدیدی برای سلنا گومز مطرح میگردد .

همچنین بخوانید : نامزدی بریتنی اسپیرز و سام اصغری و بارداری بریتنی از سام + عکس

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار