تبلیغات

واکنش معنادار خانم بازیگر به خبر سقوط هواپیما

هدیه تهرانی نوشت: ایران همیشه سوگوار محیط زیست ایران هم دوباره سوگوار شد.

به گزارش صبحانه،به گزارش نوداد، هادی فهیمی متخصص و فعال محیط زیست صبح امروز در سانحه سقوط هواپیمای یاسوج چشم از جهان فرو بست. واکنش معنادار خانم بازیگر به خبر سقوط هواپیما

هدیه تهرانی در پست اینستاگرامی خود نوشت:

⬛️ ایران همیشه سوگوار ▪️محیط زیست ایران هم دوباره نگران شد
▪️هادى فهیمى متخصص و فعال محیط زیست صبح امروز در سانحه سقوط هواپیمای یاسوج بوده است دعای خیر و امید به سلامتشان . ... ◾️ این شبیخون بلا باز چه بود که #طبق_معمول رخ نمود ای ساقی!! ✍️ احسان محمدی ▪️تسلیت...تسلیت... چه واژه بیهوده ای! چه واژه رنج آوری! چه واژه تکراری و دل آزاری! هر وقت دوستی سوگوار می شود، به او می گویم در غمت شریکم. همین! این روزها انگار هر ایرانی را در کوچه و خیابان می بینیم بعد از سلام و علیک بی هیچ مقدمه ای بگوییم: تسلیت میگم! در غمت شریکم! ... ممکن است ما دلیلش را ندانیم ولی او حتماً برایش دلیلی دارد! زلزله ای، سیلی، سرطانی، تصادفی ... ▪️هنوز ایران پیکر فرزندان پر سوخته اش در نفت کش #سانچی را تحویل نگرفته که تیم های جستجو رفته اند #دنا تا از لابلای دندان های کوه، پاره های تن دهها خانواده را بیرون بکشند! چه خبر است؟ چرا این کابوس های بیداری تمام نمی شود؟! ▪️ عکس های زنان و دختران نگون بخت را در سرپل ذهاب می دیدم که به جای پوشیدن چکمه و بارانی و گرفتن عکس زیر باران، پاچه شلوارها را داده اند بالا و با سطل و دیگ آب بارانی که دور چادرها و کانکس هایشان را مثل جزیره گرفته است اینور و آنور پرت می کنند بعد همان موقع خبرگزاری ها نوشتند #کارلوس_کیروش از بانک سامان یک میلیون دلار ( تقریباً چهار میلیارد و ششصد میلیون تومان) گرفته است تا در چند تبلیغ این بانک حاضر شود! ... بعد هی بگویید آقا پول نیست! بودجه نیست! ..هست! برای ما مردم مفلوک نیست! سهم ما فقط درد است. تسلیت است... ▪️این جیره هر روز مصیبت، خبر بد، مرگ، شیون، تسلیت ... کی تمام می شود؟ بیش از آنکه غمگین باشیم و اشک آلود، پر از بغض و خشمیم. نمی دانیم از چه کسی گله کنیم؟ یا می دانیم و زورمان نمی رسد.

واکنش معنادار خانم بازیگر به خبر سقوط هواپیما

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار