تبلیغات

سرقت از مغازه ها با خودروهای تندرو

در پی افزایش سرقت از مغازه‌ها در محدوده کرج، تیم ویژه‌ای ازکارآگاهان دایره مبارزه با سرقت در اداره آگاهی تشکیل شد و در نخستین گام کارآگاهان توانستند با استفاده از بانک اطلاعاتی مجرمان، اعضای یک باند که از سارقان حرفه‌ای بودند را شناسایی کنند.

به گزارش صبحانه،به‌گفته سرهنگ محمد صفایی- رئیس پلیس آگاهی استان البرز- سارقان با سرقت خودروهای تیزرو همانند ماکسیما، در محدوده شهریار و اسلامشهر سناریوهای سرقت هایشان را در کرج طراحی و اجرا می‌کردند.آنها سرانجام پس از سه مرحله عملیات پلیسی دستگیرشدند.

سه‌تن از اعضای این باند دارای سوابق متعدد کیفری هستند که تاکنون طی بازجویی‌ها به هفت فقره سرقت‌ اعتراف کرده‌اند که کماکان تحقیقات از آنها ادامه خواهد داشت.وی گفت: تحقیقات پلیسی برای شناسایی همه مالباختگان ادامه دارد و در بازرسی از مخفیگاه سارقان، مقداری لوازم خودرو و اجناس مربوط به فروشگاه‌ها کشف شده است.سرهنگ صفایی به مردم توصیه کرد با نصب دوربین‌های مدار بسته و هوشمند و همچنین رعایت نکات ایمنی در مغازه‌هایشان از وقوع چنین سرقت‌هایی پیشگیری کنند.

وی گفت: سارقان دستگیر شده با استفاده از دیلم و قیچی‌های مخصوص در مغازه‌ها را گشوده وسرقت هایشان را اجرا می‌کردند./ایران

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار