تبلیغات

نکات کلیدی برای خرید یک دست مبلمان چوبی

خرید و انتخاب مبل، بخصوص مبل چوبی نیازمند توجه به یک سری نکات است که باید مد نظر شما و خانواده تان قرار بگیرد.

به گزارش صبحانه،در ابتدا باید نوع نیاز و هدف خودتان را از خرید مبلمان جدید در نظر بگیرید و اینکه می خواهید یک اتاق یا کل منزلتان را مبله کنید و یا تنها قصد خرید یک نیم ست را دارید.

در هر صورت باید تصمیم بگیرید که چه مبل و چه طرحی مدنظرتان است و دقیقا قصد دارید برای چه مدتی از آن استفاده کنید!

یکی از ترفندهایی که شاید به شما کمک کند این است که یک نقشه ی کلی از محلی که قصد دارید برای آن مبل تهیه کنید و نوع چینش مبلمان را بکشید و در نظرتان بیاورید که چه مبلی مناسب این منطقه از منزلتان است و نکته اصلی اینکه می توانید آن را به راحتی جابجا کنید یا خیر.

نوع چوبی که در مبلمان بکار رفته و درجه و کیفیت آن و همچنین قسمت های مختلف مبل و یا تفاوت در کیفیت ، نوع، رنگ و مقاومت چوب های بکار رفته در قسمت های مختلف یک مبل از نکات قابل توجه انتخاب مبل چوبی است.

نکته حائز اهمیت دیگرمیزان گره‌های چوب بوده و به این نکته توجه کنید که هرچقدر گره‌های چوب کمتر باشد بهتر و مناسب تر است.

رنگی که برای این نوع مبلمان استفاده شده باید کاملا شفاف باشد.

به این نکته باید توجه داشته باشید که بعضا قبل از رنگ شدن ، درزها را با بتونه پر می‌کنند و بعد روی آن را رنگ می‌زنند بطوری که اصلا نمی توان آن را دید و تشخیص داد که این امر ممکن است در آینده منجر به شکسته شدن مبل از همان قسمت شود.

نکته بعدی برای خرید مبلمان چوبی نقاط اتصال قطعات به هم است که باید کاملا متصل و محکم باشد./باشگاه خبرنگاران

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار