تبلیغات

واکنش مهراب قاسم خانی به گم شدن سعید مرتضوی

واکنش مهراب قاسم خانی به گم شدن سعید مرتضوی

مهراب قاسم خانی نویسنده خوب کشورمان که معمولا انتقادهایی را نسبت مسئولان کشور انجام می دهد، اینبار واکنش جالبی به گم شدن سعید مرتضوی انجام داد.

مهراب قاسم خانی با انتشار این عکس در صفحه شخصی اینستاگرام خود نوشت:

واکنش مهراب قاسم خانی به گم شدن سعید مرتضوی

واکنش مهراب قاسم خانی به گم شدن سعید مرتضوی

دیگه به نظرم سر این گم شدن آقاى مرتضوى دارید غر بیخود میزنید و بى انصافى میکنید… بابا روزنامه نگاره مطلبش هنوز ویراستارى نشده، شبونه دم در دستشویى خونه اش بازداشت میشه، صبح نشده محاکمه هم شده، هفتصد صفحه کیفرخواست هم جلد شده روى میز جلوشه، محکوم هم میشه، لباس زندان سایزش هم از قبل دوخته شده، حبسش هم از همون شب شروع میشه.همه چى قشنگ سریع و مرتب، بدون هیچ بوروکراسى و اتلاف وقت.
برعکسش اگه خودى باشى. چند سال طول میکشه وقت دادگاه بدن بهت، جلسه اولش تا سلام و علیک بکنى، میگن تموم شد برو جلسه بعدى بهار سال آینده که هوا خوب باشه، کافیه یه اعتراض هم بکنى که دیگه هیچى، کم کمش باید یکى دو سالى به زندگیت برسى تا رسیدگى بشه به اعتراضت، آخرش هم اونقدر به کارت رسیدگى نمیکنن که ممکنه خسته بشى ول کنى برى کانادا. چرا؟ چون رسیدگى به کار مردم در اولویته…
حالا این طفلى هم از سال هشتاد و هشت تا حالا همینجورى لنگ در هوا وایستاده اول کار مردم راه بیفته. بد کارى کرده؟ آخه دیگه چقدر باید چوب خودى بودن رو بخوره؟ بالاخره یه جا آدم خسته میشه، یهو گم میشه… زیادى بهتون رو دادن دیگه… ایش

همچنین بخوانید: فیلتر شدن تلگرام در اردیبهشت ماه

برای شارژ رایگان همراه اول ، ایرانسل و رایتل کلیک کنید .

loading...

loading...

tweet

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار