تبلیغات

نجات جان مرد میانسال از چاه ۳۵ متری

با اعلام این حادثه به سامانه ۱۲۵ از سوی آتش نشانی خنداب و درخواست کمک جهت نجات فرد محبوس در چاه، بلافاصله گروه امداد و نجات ۱۰۳ آتش نشانی به دستور رئیس سازمان و با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی اراک، ساعت ۲۱:۰۳ شب گذشته به شهر جاورسیان در منطقه خنداب اعزام شدند.

فرمانده نجاتگران اعزامی به محل حادثه در این باره گفت: یک پیرمرد حدوداً ۷۰ ساله به داخل یک چاه ۳۵ متری سقوط کرده و در عمق چاه گرفتار شده بود.

وی تصریح کرد: آتش نشانان به محض رسیدن به محل حادثه اقدام به برپا کردن کارگاه کرده و سه پایه نجات را جهت ورود به داخل چاه در دهانه آن مستقر کردند.

وی خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی با بکارگیری تجهیزات مخصوص خود را به این مرد در عمق چاه رساندند و با رعایت نکات ایمنی، وی را به خارج از چاه انتقال دادند.

گفتنی است؛ با توجه به مصدومیت شدید مرد میانسال، آتش نشانان وی را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل کادر پزشکی اورژانس دادند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار