تبلیغات

سرنوشت مبهم مرد 56 ساله ای که صبح برای ورزش به پارک هنرمندان رفته بود!

مأموران پلیس آگاهی جسد مردی که چند روز قبل در پارک هنرمندان تهران هنگام ورزش به طرز مرموزی ناپدید شده بود در شهرستان پردیس کشف کردند.

به گزارش صبحانه،مأموران پلیس آگاهی جسد مردی که چند روز قبل در پارک هنرمندان تهران هنگام ورزش به طرز مرموزی ناپدید شده بود در شهرستان پردیس کشف کردند.

روز دوشنبه 22 فروردین‌ماه امسال زنی سراسیمه به اداره پلیس رفت و گفت شوهر میانسالش به طرز مرموزی ناپدید شده است. شاکی گفت: خانه‌مان حوالی میدان هفت تیر است. شوهرم، محمد هر روز صبح برای ورزش Sport صبحگاهی به پارک هنرمندان در خیابان ایرانشهر می‌رفت. امروز ساعت‌5 صبح مثل همیشه لباس‌های ورزشی‌اش را پوشید و از خانه خارج شد و به پارک هنرمندان رفت اما دیگر به خانه برنگشت.

بررسی‌های مأموران نشان داد مرد 56 ساله در کار خرید و فروش مواد شوینده است و صبح روز حادثه Incident هم در پارک هنرمندان در حال ورزش دیده شده است. در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت به مأموران مبارزه با آدم‌ربایی پلیس آگاهی خبر رسید مأموران گشت پلیس شهرستان پردیس جسد مردی را با مشخصات مرد گم شده کشف کرده‌اند. بدین ترتیب مأموران راهی محل حادثه شدند و دریافتند جسد متعلق به محمد است که چند روز قبل از سوی خانواده‌اش اعلام مفقودی شده‌است. تحقیقات درباره حادثه و چگونگی مرگ مرد گم شده در شهرستان پردیس از سوی مأموران ادامه دارد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار