تبلیغات

آموزش درست کردن سالاد بلوچیز و ژامبون

آموزش درست کردن سالاد بلوچیز و ژامبون

یک سالاد بسیار خوشمزه و ویتامینه میتواند حال هر کسی را خوب کند . د این مطلب از ایارن ناز طرز تهیه یک سالاد بسیار خوشمزه و جدید و مجلسی را اموزش میدهیم . با ما همراه باشدی با طرز تهیه سالاد بلوچیز با ژامبون . ترکیب اسفناج، کلم قرمز، بلوچیز و ژامبون دودی به همراه سس خردل در سالاد بلوچیز یعنی یک طعم استثنایی.

مواد لازم سالاد بلوچیز با ژامبون

ژامبون دودی 250 گرم

پنیر بلوچیز 100 گرم

نان تست 2 برش ضخیم

برگ منداب یا اسفناج 1 دسته بزرگ

کلم قرمز 1 پیمانه

گردو ½ پیمانه

پیازچه تازه 1 دسته

روغن زیتون خالص 7 قاشق غذاخوری

سرکه انگور قرمز 2 قاشق غذاخوری

سس خردل دیژون 1 قاشق غذاخوری

نمک و فلفل به مقدار لازم

طرز تهیه سالاد بلوچیز با ژامبون

آموزش درست کردن سالاد بلوچیز و ژامبون

یک تابه بزرگ را روی شعله زیاد قرار دهید و زمانی که گرم شد، یک قاشق غذاخوری روغن زیتون به آن اضافه کنید. ژامبون ها را به تکه های 1 سانتی متری ببرید و در روغن زیتون تفت دهید. شعله را کم کنید و نان های تکه شده – به اندازه مربع های 1 سانتی متری – به تابه اضافه کنید. به مدت 3 دقیقه  آن ها را باهم تفت دهید تا نان ها تست و طلایی شوند.

برای تهیه سس باقی روغن زیتون ، سرکه انگور قرمز، خردل دیژون و مقداری نمک و فلفل را درظرفی بریزید که قابلیت بسته شدن داشته باشد و ظرف را تکان دهید تا تمام مواد باهم مخلوط شوند.

آموزش درست کردن سالاد بلوچیز و ژامبون

برگ های سالادی را در ظرفی بریزید و کلم های خرد شده را روی آن ها قرار دهید و سس را بریزید. سپس قسمت بیشتر گردو و پیازچه ریز خرد شده و تمام مخلوط نان و ژامبون را روی آن ها قرار دهید. با دست تمام مواد را با هم مخلوط کنید.

از یک چاقوی تیز استفاده کنید، پنیر بلوچیز را برش بزنید و روی سالاد قرار دهید. سپس باقیمانده گردو و پیازچه را روی سالاد بریزید.

آموزش درست کردن سالاد بلوچیز و ژامبون

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار