تبلیغات

شکایت از قراردادهای نفتی مختومه شد

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: تا کنون درخواستی برای بررسی مصوبات ارزی به دیوان عدالت نیامده است.

به گزارش صبحانه،حجت الاسلام محمدکاظم بهرامی ، در پاسخ به این سوال که آیا تا کنون شکایت و یا درخواست بررسی پیرامون مصوبات ارزی و بانکی به دیوان عدالت اداری امده است؟ گفت: تا این لحظه در رابطه با مصوبات اخیر شکایتی مطرح نشده و به همین دلیل دیوان عدالت ورود نکرده است.

رئیس دیوان عدالت اداری در پاسخ به این سئوال که اخیرا، برخی فعالان اقتصادی طی نامه ای به دیوان عدالت اداری،درخواست ورود دیوان به موضوع مصوبات بانکی را داشتند، آیا این نامه را وصول کرده اید؟ گفت: اگر نامه ای به دیوان عدالت اداری ارسال شده باشد، موضوع را پیگیری می کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که سرنوشت قراردادهای نفتی بالاخره چه شد، انتقادهایی نسبت به روند بررسی در دیوان عدالت اداری مطرح شد، این شکایت به نتیجه رسید و آیا درخواست مجدد رسیدگی مطرح شد است؟گفت: در  بسیاری از این موارد اینچنینی، چون در دولت ومجلس، مراحل قانونی را گذرانده بود،روند بررسی تفاوت کرد.

بهرامی افزود: ما در دیوان عدالت اداری آن چیزهایی را بررسی می کنیم که بر خلاف قوانین باشد و اگر بررسی کنیم که ببینیم خلاف قانون نباشد، ادامه بررسی و رسیدگی مجدد معنا ندارد. در رابطه با این پرونده نیز بررسی های مقدماتی انجام شد و به هیات عمومی ارجاع داده نشد./مهر

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار