تبلیغات

فیلم هزارپا پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شد

فیلم هزارپا پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شد به گزارش اولی ها: بر اساس خبرهای منتشر شده فیلم هزارپا جدیدترین ساخته ابوالحسن داوودی با درآمد بیست و یک میلیارد تومان و با عبور از فیلم نهنگ عنبر ۲ به پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران تبدیل شد.

فیلم سینمایی هزارپا ساخته ابوالحسن داوودی از زمان اکران تاکنون رکوردهای مختلفی را در زمینه فروش جابه‌جا کرده است. این فیلم تاکنون رکورد افتتاحیه سینمای ایران، فروش یک روزه و فروش هفتگی سینمای ایران را شکسته است. این فیلم همچنین در کمتر از یک ماه تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم سینمایی سال ۱۳۹۷ شد.

فیلم هزارپا با رسیدن به  با عبور از نهنگ عنبر ۲ به پرفروش‌ترین فیلم سینمای ایران تبدیل شد.

فیلم کمدی هزارپا به کارگردانی ابوالحسن داوودی درباره زندگی یک دزد است. این فیلم با بازی رضا عطاران، جواد عزتی و سارا بهرامی ساخته شده است.

هزارپا یک کمدی متوسط است که با وضعیت حال حاضر کمدی‌هایمان می‌توان برای مدت بسیار کوتاهی هم که شده به آن چشم دوخت، اندکی لذت برد و سپس برای همیشه آن را فراموش کرد. مدت زمان زیادی است که دیگر فیلم‌های از این دست در ذهن مخاطبان جاودانه نخواهند شد و به سرعت به دست فراموشی سپرده می‌شوند.

فیلم هزارپا

فیلم هزارپا

در این هفته سینمای ایران، فیلم هزارپا با عبور از نهنگ عنبر ۲ در پنجمین هفته اکرانش به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران تبدیل شد. هزارپا فقط در همین هفته پس از اکران در صد و پنجاه و پنج سالن، با رشد فروش سی میلیون تومانی، به درآمد هفتگی چهار میلیارد و دویست و هفتاد و دو میلیون تومان رسید.

این فیلم در مجموع به درآمد کلی بیست و یک میلیارد و صد و شصت و چهار میلیون تومان رسیده است. هزارپا تنها پس از پنج هفته به چنین ارقام بزرگی رسیده است؛ این یعنی جدیدترین ساخته ابوالحسن داوودی فرصت زیادی برای ثبت یک رکورد دست نیافتنی در گیشه سینمای ایران دارد.

در خلاصه داستان هزارپا آمده است: رضا یک خلافکار خرده پا است که طی اتفاقی متوجه می شود که دختری پولدار که پزشک آسایشگاه جانبازان است نذر کرده با یک جانباز ازدواج کند. رضا مقدمات لازم را می چیند تا با توجه به اینکه یک پایش را زانو به پایین از دست داده با این پزشک ازدواج کند اما رضا گیر گروهی از منافقین می افتد که کارشان شناسایی و ترور جانبازان است!

همچنین بخوانید: عکس بازیگران در اکران افتتاحیه فیلم هزارپا

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار