تبلیغات

نامادری بی رحم پسر ۵ ساله را با دندان پاره پاره کرد

به گزارش صبحانه،هفدهم مردادماه امسال کودک ۵ ساله بوکانی در بیمارستان مهاباد در پی شکنجه ‌های وحشیانه نامادری تسلیم مرگ شد.

عموی ژیوان در شرح این جنایت Crime تلخ می‌گوید: پس از آنکه محمدامین، پدر ژیوان از همسرش جدا شد ژیوان همراه پدر و مادرم، یعنی پدربزرگ و مادربزرگ خودش زندگی کرد. این ماجرا پنج سال طول کشید تا اینکه برادرم آذرماه سال گذشته با دختری از یکی از روستا‌های اطراف بوکان آشنا شد که او هم در ازدواج اولش با شکست مواجه شده بود.

وی ادامه داد: زمانی که متوجه علاقه برادرم به آرزو شدیم برای او یک تاکسی خریدیم و یک خانه در اختیارش گذاشتیم تا بتواند زندگی جدیدش را در آرامش شروع کند، اما با این حال خودشان اصرار کردند که همراه پدر و مادرم زندگی کنند.

عموی ژیوان می‌افزاید: مدتی از آغاز زندگی مشترک برادرم با آرزو نگذشته بود که آرزو از برادرم خواست تا برای دیدار با برادرش به ترکیه بروند، پدر و مادرم نیز تمامی مخارج سفر آن‌ها را تقبل کردند؛ پس از بازگشت از سفر ترکیه آرزو به خانواده ام گفت که می‌خواهد به دیدار عمویش برود، چند روزی از برادرم و همسرش خبری نبود تا اینکه برادرم با ما تماس گرفت و گفت که می‌خواهند مستقل زندگی کنند، به همین دلیل دیگر به خانه پدری بازنخواهند گشت. چند روز بعد برادرم به دنبال ژیوان آمد و گفت که همسرش گفته است که باید ژیوان را با خود ببرم و اگر نبرد آرزو خودکشی می‌کند.

وی در ادامه می‌گوید: روابط برادرم با خانواده اش قطع شد، مدتی بعد فهمیدیم که در یکی از محله‌های بوکان خانه‌ای کرایه کرده است، این شرایط فقط سه ماه دوام داشت.

عموی ژیوان می‌گوید: عصر روز حادثه Incident آرزو با برادرم تماس گرفت و از او خواست تا به دنبالش بیاید تا با زنان همسایه به پارک شهر بروند، برادرم با تاکسی به دنبال آن‌ها رفت و آن‌ها را به پارک رساند، زمانی که آن‌ها به خانه باز می‌گردند یکی از زنان همسایه به برادرم می‌گوید که کلیدهایش را در پارک جاگذاشته است و از او می‌خواهد که او را تا پارک ببرد تا کلیدهایش را بردارد. برادرم او را به پارک می‌برد و به خانه اش بازمی گرداند سپس به خانه خودش می‌رود و می‌بیند که آرزو در حال تنبیه بدنی ژیوان است، برادرم با همسرش بحث می‌کند و به او می‌گوید که اگر نمی‌توانی از او نگهداری کنی بگذار تا او را به خانواده خودم بسپارم.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار