تبلیغات

بیش از 250 کیلوگرم تریاک در استان البرز کشف شد

257 کیلو و 570 گرم تریاک از قاچاقچیان در استان البرز کشف و ضبط شد .

به گزارش صبحانه،سرهنگ علی عسگری رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز درباره کشف مواد مخدر گفت: در اجرای طرح‌های پاکسازی نقاط آلوده و بازرسی‌ها در مبادی ورودی استان مقدار 257 کیلو و 570 گرم مواد مخدر طی 48 ساعت اخیر کشف شد.

وی اضافه کرد: با کشف این مقدار مواد مخدر 6 قاچاقچی دستگیر و 5 دستگاه خودرو از قاچاقچیان کشف شد. از ابتدای سال‌جاری تاکنون از 5 هزارکیلوگرم انواع مواد مخدر دراستان البرز کشف و بیش از 5 هزار معتاد جمع آوری شده است.

سرهنگ عسگری یکی از اولویت‌های مهم پلیس البرز در سال‌جاری را مبارزه قاطع و جدی با قاچاقچیان مواد مخدر برشمرد و از خانواده‌ها به‌عنوان عامل مهم در پیشگیری و کنترل معضل بزرگ مواد مخدر خواست تا مراقبت تری ازفرزندان خود داشته باشند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به اجرای طرح‌های پاکسازی در مناطق آلوده استان البرز اشاره کرد و افزود: طرح پاکسازی نقاط آلوده در مناطق مختلف درحال اجرااست که به‌صورت مستمر در مناطقی مثل حصار، مهدی آباد و ملک‌آباد با برنامه ریزی‌های اطلاعاتی و عملیاتی اجرا می شود.

منبع:ایلنا

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار