تبلیغات

404 کیلوگرم تریاک در محور سیرجان به اصفهان کشف شد

فرمانده انتظامی سیرجان گفت : 404 کیلوگرم تریاک از یک دستگاه تریلر حامل بار سنگ آهن در محور این شهرستان به استان اصفهان کشف شد .

به گزارش صبحانه، فرمانده انتظامی سیرجان گفت : 404 کیلوگرم تریاک از یک دستگاه تریلر حامل بار سنگ آهن در محور این شهرستان به استان اصفهان کشف شد .

سرهنگ محمد رضا ایران نژاد افزود: در پی گزارش های واصله مبنی بر حمل مواد مخدر توسط تریلرهای حامل سنگ آهن شرکت های تابعه گل گهر سیرجان به مقصد استانهای اصفهان و چهار محال و بختیاری بررسی این موضوع در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی گفت : با بررسی اطلاعات فنی و عملیات تعقیب و مراقبت موفق به کشف 440کیلوگرم تریاک از یک دستگاه تریلر حامل بار که بطور ماهرانه ای آن را جاسازی کرده بود شدیم .

سرهنگ ایران نژاد اضافه کرد: راننده تریلر به همراه مواد مکشوفه پس از تکمیل پرونده تحویل مقامات قضایی شد.

وی گفت: طرح مبارزه با کالای قاچاق و مواد مخدر با توجه به موقعیت شهرستان اولویت کاری این نیروی امنیتی خواهد بود و از ابتدای امسال بیش از یک تن مواد مخدر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر کشف و بیش از یکصد نفر متهم در این رابطه دستگیرشده اند.

براساس این گزارش روز گذشته هم 252 کیلوگرم مواد مخدر تریاک در محورهای سیرجان از سه دستگاه خودرو سواری به دست آمد.

سیرجان در 170کیلومتری جنوب غربی کرمان و نقطه تلاقی استانهای فارس،کرمان ،هرمزگان و یزد است .

منبع:ایرنا

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار