تبلیغات

تریاک داخل ویفر با روکش شکلاتی !

یک کیلوگرم تریاک به طرز ماهرانه ای که به شکل قالب های هم اندازه ویفر کارامل تهیه شده بود و در داخل بسته های ویفر کارامل با روکش کاکائویی جاسازی و با دیگر بسته های ویفر مخلوط و پرس شده بود تا هیچ ردی از تریاک در آن نباشد، اما ماموران گمرک تبریز با هوشیاری کامل موفق به شناسایی و کشف قالب های تریاک از داخل بسته های بیسکویت ویفر شدند.

به گزارش صبحانه،ماموران گمرک با رصد اطلاعات و هوشیاری در زمان بازرسی بسته های پستی به یک محموله ویفر کارامل روکش دار کاکائویی مشکوک و در بررسی های زیادتر محتوای داخل بسته ها متوجه می شوند که قالب ها ویفر و ماهیت کالا متفاوت است.

با وجود اینکه به لحاظ ظاهری این کالا تفاوتی با ویفر کاکائویی نداشت و به طرز ماهرانه ای بسته بندی ها پرس شده بود، اما ماموران گمرک اقدام به باز کردن بسته ها و شکافتن محتوای آن می کنند و در نهایت موفق به کشف ویفر تریاک می شوند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار