تبلیغات

کشف بیش از 900 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس بوشهر و فارس

رئیس پلیس استان بوشهر از کشف ۹۰۶ کیلوگرم تریاک، توقیف ۲ دستگاه خودرو و دستگیری دو نفر قاچاقچی در دو عملیات مشترک پلیس بوشهر و فارس خبر داد.

به گزارش صبحانه، سردار  خلیل واعظی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ناامن بودن فضاهای استان بوشهر برای سوداگران مرگ اظهار داشت: با همگانی شدن مبارزه با مواد مخدر تمام نقاط استان بوشهر برای سوداگران مرگ ناامن شده به گونه‌ای که تمام نقاط این استان مورد رصد پلیس قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه در 5 ماه امسال افزون بر 4 تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده گفت: با تشدید شدن مبارزه با مواد  مخدر تلاش پلیس با همکاری مردم، امنیت برای قاچاقچیان در استان فراهم نیست چراکه در کوتاه‌ترین زمان در تور پلیس گرفتار می‌شوند.

رئیس پلیس استان بوشهر از اجرای عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر فارس و بوشهر خبرداد و تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و مراقبتهای شبانه روزی در 2 عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس 2 محموله 806 کیلوگرمی و 100 کیلوگرمی تریاک را در یک روز شناسایی و توقیف کردند.

سردار واعظی با اشاره به شناسایی نخستین محموله مواد مخدر در دستگاه خودرو ایسوزو افزود:  مأموران پلیس مبارزه باموادمخدر استان با رصد اطلاعاتی، فردی که با یک دستگاه خودرو ایسوزو در حال انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از استان بوشهر به فارس بود را شناسایی و دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه راننده خودرو ایسوزو حامل موادمخدر که در طول مسیر به صورت نامحسوس تحت تعقیب پلیس بود خاطر نشان کرد:  این خودرو طی یک عملیات تعقیب و گریز با همکاری پلیس استان فارس در ورودی شهر "فیروزآباد " متوقف شد.

رئیس پلیس استان بوشهر از کشف 806 کیلوگرم تریاک از این خودرو خبرداد و بیان کرد:در بازرسی از کامیون توقیفی 806 کیلوگرم تریاک کشف شد که در همین راستا خودرو به همراه متهم برای سیر مراحل قانونی به مقر انتظامی منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر به عملیات دوم مبارزه با قاچاقچی مواد مخدر اشاره کرد و افزود:در یک عملیات مشترک دیگر در همان روز یک دستگاه خودروی وانت نیسان حامل موادمخدر با اقدامات اطلاعاتی پلیس بوشهر شناسایی و در ورودی شهرستان فراشبند با همکاری عملیاتی پلیس استان فارس مجبور به توقف شد.

سردار واعظی با اشاره به کشف 100 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از خودروی توقیفی از همکاری و هماهنگی پلیس مبارزه باموادمخدر استان فارس قدردانی کرد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار