تبلیغات

ژسوس: مشکل سانه نباید برای ما تکرار شود

ژسوس: مشکل سانه نباید برای ما تکرار شود

ایسنا: به نقل از ساکرنت، لروی سانه ستاره آلمانی منچسترسیتی در دیدار این هفته برابر نیوکاسل جایی در برنامه‌های پپ گواردیولا نداشت. هر چند این مربی اعلام کرد که کنار گذاشتن سانه تصمیم تاکتیکی بوده ولی گزارش‌ها حاکی از این است که گواردیولا از نگرش این بازیکن در تمرینات تیمش ناراضی است و به همین خاطر او جایی در ترکیب تیمش نداشت.

گابریل ژسوس مهاجم برزیلی درباره این اتفاق گفت: نیمکت نشینی سانه یک بیدارباش به همه بازیکنان تیم بود. البته در تیمی که بازیکنان خوب زیادی دارد، این اتفاق شاید طبیعی باشد ولی همه ما باید بدانیم که در تمرینات باید سخت تلاش کنیم تا این اتفاق برای ما رخ ندهد. ما همه از کیفیت بالای این بازیکن آگاهی داریم. طبیعی است یک بازیکن بیش از بازیکن دیگری آماده باشد. امیدوارم وقتی او به تیم بازگشت ۱۰۰ درصد آماده باشد.

لروی سانه بعد از غیبت در جام جهانی روسیه، به تیم ملی آلمان دعوت شده تا در دو بازی پیش رو، ژرمن‌ها را همراهی کند این در حالی است که گابریل ژسوس که در جام جهانی موفق به گل زدن نشد، به تیم ملی برزیل برای دو بازی دوستانه با السالوادور و آمریکا دعوت نشده است.

مهاجم سیتی درباره دعوت نشدن به تیم ملی کشورش گفت: مربی‌ها به من زنگ زدند و دلیل دعوت نشدن من را به تیم ملی گفتند. الان که در تیم حضور ندارم تیم ملی کشورم را تشویق می‌کنم و امیدوارم تیم به پیشرفت خودش ادامه دهد.

اخبار ورزشی

منتشر شده توسط: بیا تو تفریح

ژسوس: مشکل سانه نباید برای ما تکرار شود

Rate this post به اشتراک بگذارید...

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار