تبلیغات

موبایل قاپ خیابان فلسطین زمین‌گیر شد

فرمانده قرارگاه نبی اکرم یگان امداد پایتخت از دستگیری یک موبایل قاپ حرفه ای پس از قاپیدن موبایل یکی از شهروندان در خیابان فلسطین خبر داد.

به گزارش صبحانه، فرمانده قرارگاه نبی اکرم یگان امداد پایتخت از دستگیری یک موبایل قاپ حرفه ای پس از قاپیدن موبایل یکی از شهروندان در خیابان فلسطین خبر داد.

سرهنگ زاده دشت دراین‌باره گفت: مأموران یگان امداد هنگام گشت زنی در محدوده خیابان فلسطین متوجه کمک خواستن یکی از شهروندان برای دستگیری فردی که موبایلش را قاپیده بود شده و برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.
وی با بیان اینکه متهم با یک دستگاه موتورسیکلت و با سرعت بالایی در حال فرار بود، گفت: ماموران گشت انتظامی به تعقیب این فرد پرداخته و پس از دقایقی تعقیب و گریز متهم را دستگیر کردند.
زاده دشت با بیان اینکه متهم تحت بازرسی بدنی قرار گرفت،گفت: در بازرسی از متهم تعداد پنج دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه کشف و ضبط شد.
فرمانده قرارگاه نبی اکرم یگان امداد پایتخت با اشاره به شناسایی متهم از سوی مالباخته گفت:‌ شاکی به مقر انتظامی آمده و ضمن شناسایی این فرد به عنوان سارق تلفن همراهش، در اظهارات خود به مأموران گفت: در حال مکالمه با تلفن همراه بوده که ناگهان متهم به او حمله کرده و در یک چشم به هم زدن گوشی اش را قاپیده و متواری شده است.

به گفته وی، متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

منبع:ایسنا

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار