تبلیغات

شکایت شهرام ناظری از صدا و سیما

شکایت شهرام ناظری از صدا و سیما شهرام ناظری خواننده و آهنگ ساز معروف موسیقی اصیل ایرانی از تصمیمش برای شکایت از صدا و سیما خبر داد و افزود البته زور دست آنهاست و منطقی هم ندارند، اما ما شکایت می کنیم.

شکایت شهرام ناظری از صدا و سیما

شکایت شهرام ناظری از صدا و سیما

شهرام ناظری با انتقاد از خبر حکم دادگاه مبنی بر اینکه صدا و سیما باعث اشتهار استاد شجریان شده گفت: یک آلبوم شجریان می تواند اندازه چهل سال فعالیت صدا و سیما اثر داشته باشد. شاید این حرف برای یک خواننده جوان درست باشد، اما درباره بزرگان موسیقی این صحبت درست نیست.

شهرام ناظری گفت: صدا و سیما همیشه این اجحاف را در حق هنرمندان انجام داده است و این زورگویی و رفتار غیرعادلانه را نسبت به همه داشته است.

وی افزود: الان چهل سال است که صدا و سیما آثار مرا پخش می‌کند و هیچ حق و حقوقی به من نداده است، هیچ قراردادی نبسته و هیچ اجازه ای هم نگرفته است.

آقای ناظری در حمایت از آقای شجریان گفته است: صدا و سیما شاید در مشهور شدن آدم های دیگر تاثیر داشته باشد و بتواند افرادی بی مایه را عَلَم کند، ولی یک هنرمند سطح بالا نیازی به این چیزها ندارد و می‌تواند با یک نوار، با یک سی دی  کارش را بکند.

در رای دادگاه آقای شجریان آمده است: پخش موسیقی های او از این رسانه موجب شهرات او شده است و لذا شکایت او رد می شود.

بعد از اتفاقات سال ۱۳۸۸ محمدرضا شجریان به علت موضعگیری هایش مورد غضب در ایران قرار گرفت.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار