تبلیغات

دادگاهی شدن علی کریمی بخاطر شکایت تاجر ایرانی

دادگاهی شدن علی کریمی بخاطر شکایت تاجر ایرانی به گزارش اولی ها: بر اساس خبرهای منتشر شده هوشنگ مقدس تاجر ایرانی در امارات از علی کریمی بخاطر تهمت در یک برنامه تلویزیونی شکایت کرده و عقیده دارد که او باید در دادگاه پاسخگوی ادعاهای خود باشد.

هوشنگ مقدس گفت: شکایت من از علی کریمی درحال پیگیری کار‌های قانونی است و دادسرا کیفر خواست را صادر کرده و صد در صد تا آخر پیگیر این موضوع هستم و عقب کشی نمی‌کنم.

او این را گفت و ادامه داد: علی کریمی مدعی شده بود که من از حساب شرکت های خارجی پول های فدراسیون را دریافت کردم باید این ادعا را ثابت کند، او در یک برنامه تلویزیونی به من اتهام زده و باید جوابگو باشد.حالا هم شکایتم از علی کریمی درباره اتهام دریافت پول های فیفا به مرحله صدور کیفر خواست رسیده است.

مقدس ادامه داد: تاکنون یک ریال از پول فدراسیون فوتبال یا پاداش جام جهانی به حساب واریز نشده است و ۲ بار هم به فدراسیون کمک کرده ام و نمی‌دانم چرا برخی ها این جو سازی ها و شایعات را به راه می اندازند. باز هم می‌گویم، شکایت از علی کریمی در حال پیگیری است و پا پس نمی کشم.

گفتنی است هوشنگ مقدس در زمان ریاست علی کفاشیان در فدراسیون فوتبال، کار‌های اجرایی را انجام می داد و در برخی موارد به فدراسیون کمک مالی می کرد. همچنین او در بحث حقوق کارلوس کی روش دخالت داشت و پول های فدراسیون فوتبال از طریق او به مربی پرتغالی پرداخت می شد.

چندی پیش علی کریمی در برنامه تلویزیونی انتقاداتی را به این شخص و نحوه همکاری او با فدراسیون فوتبال مطرح کرده بود. اظهارات علی کریمی در تلویزیون حالا تبدیل به معضل جدی برای او شده است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار