تبلیغات

رامین جوادی آهنگساز سریال بازی تاج و تخت برنده جایزه امی شد

رامین جوادی آهنگساز سریال بازی تاج و تخت برنده جایزه امی شد به گزارش اولی ها: رامین جوادی آهنگساز ایرانی برنده جایزه معتبر امی برای ساخت موسیقی سریال بازی تاج و تخت شد.

رامین جوادی آهنگساز سریال بازی تاج و تخت برنده جایزه امی شد

رامین جوادی آهنگساز سریال بازی تاج و تخت برنده جایزه امی شد

رامین جوادی برای آهنگسازی دو سریال «بازی تاج و تخت» و «وست‌ورلد» نامزد دریافت جایزه بهترین آهنگساز شده بود که جایزه «امی» را برای آهنگسازی فصل هفتم سریال «بازی تاج و تخت» با عنوان «اژدها و گرگ» کسب کرد.

امی یک جایزه معتبر آمریکایی برای تولیدات تلویزیونی است. جایزه امی چیزی معادل جایزه اسکار برای تلویزیون دانسته می شود.

جوادی همچنین برای مجموعه‌های تلویزیون زیادی آهنگسازی کرده‌است. از آن جمله می‌توان به مجموعه‌های تلویزیونی «آستانه»، «فرار از زندان» و «سلاطین فرار» اشاره کرد. او  در سال ۲۰۰۶ نیز نامزد جایزه امی برای «برجسته‌ترین موسیقی زمینه اصلی» شد.

بیوگرافی رامین جوادی

رامین جوادی  ۴۳ ساله متولد آلمان است. او مادری آلمانی دارد و پدرش یک پزشک ایرانی است.

موسیقی او برای فیلم «مرد آهنین» در سال  ۲۰۰۸ نامزد جایزه‌ گرمی شد.

او پس از برنده‌شدن این جایزه در توئیتی نوشت: «من مفتخرم که بخشی از پروژه‌ی «بازی تاج و تخت»  و خانواده‌ی شبکه‌ی «ا‌چ‌بی‌اُ»  باشم.

این سریال یکی از مجموعه‌های خلاق تلویزیونی است.

این حقیقت که من هر روزِ زندگی خود را به خلق موسیقی می‌گذرانم برای من موهبت بزرگی است و من بی‌اندازه سپاسگزارم که این کار را در همکاری با این برنامه‌ی جذاب پیش می‌برم.

مفتخر بودم که پیش از آنکه برای اجرا روی صحنه بروم متوجه شوم که برنده‌ی جایزه‌ی «امی» شده‌ام.

مردم عزیز سن حوزه‌! متشکرم که در این پیروزی را با من سهیم هستید.»

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار