تبلیغات

عکس های چاه شیطانی و سنگ کننده نارسبورو

چاه شیطانی و سنگ کننده نارسبورو هر چیزی در این چاه بیفتد تبدیل به سنگ می شود

چاه نارسبورو در نزدیکی شهر نارسبورو و در شمال ناحیه یورک شایر یکی از قدیمی ترین جاذبه های گردشگری کشور انگلیس قرار گرفته است.

این چاه وحشتناک است و زمانی مردم تصور می کردند که شیطان آن را نفرین کرده است،زیرا وقتی اب چاه روی هر چیزی می چکد آن را تبدیل به سنگ می کند. آب این چاه مواد معدنی زیادی دارد و می تواند پوسته ای سخت از مواد معدنی روی اجسام مختلف ایچاد کند.

چاه شیطانی و سنگ کننده نارسبورو

در زمان های قدیم مردم به این چاه نزدیک نمی شدند زیرا می ترسیدند که آب این چاه آنها را تبدیل به اشیا و سنگ کند. البته افراد کنچکاوی هم بودند که وسایلی را در کنار آبشار می گذاشتند و بعد از مدتی مشاهده می کردند که وسایلشان تبدیل به سنگگ شده است.

چاه شیطانی و سنگ کننده نارسبورو چاه شیطانی و سنگ کننده نارسبورو چاه شیطانی و سنگ کننده نارسبورو چاه شیطانی و سنگ کننده نارسبورو چاه شیطانی و سنگ کننده نارسبورو

» همچنین ببینید : 

توجه: کسب درآمد به دلار روزی 200 دلار - کلیک کنید و روی registeration کلیک کنید و ثبت نام کنید

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار