تبلیغات

کشف ۴۶ کیلوگرم تریاک در تهران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر خبر داد و گفت: از خودروی متهم ۴۶ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف شد.

به گزارش صبحانه،سرهنگ محمد بخشنده گفت: در پی دریافت چندین خبر مردمی مبنی بر توزیع مواد مخدر توسط یکی از قاچاقچیان در محدوده غرب تهران، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات انجام شده ماموران دریافتند که متهم به‌طور مستمر با یک دستگاه کامیونت مواد مخدر را جابجا می‌کند، اظهار داشت: در ادامه تحقیقات انجام شده، محدوده تردد حرکت کامیون مشخص و تیمی از ماموران با زیر نظر گرفتن تردد خودرو، با هماهنگی مقام قضایی کامیون متهم را توقیف کردند.

سرهنگ بخشنده افزود: در این عملیات ضربتی راننده کامیون دستگیر و در بازرسی کامیون متهم ۴۶ کیلو ۵۰۰ گرم تریاک از قسمت کابین خودرو که به صورت بسیار ماهرانه جاسازی شده بود، کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، با اشاره به اینکه پیگیری پلیس درباره شناسایی دیگر همدستان متهم همچنان ادامه دارد، گفت: متهم پس از اعتراف به جرم خود در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

منبع:ایلنا

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار