تبلیغات

درگیری زائران ایرانی و عراقی در کربلا تکذیب شد

فرماندهی پلیس کربلا اخبار منتشرشده در خصوص مشاجره و درگیری بین عراقی‌ها و زائران ایرانی در این استان را تکذیب کرد.

به گزارش صبحانه،فرماندهی پلیس کربلا خبر یکی از شبکه‌های خبری در خصوص مشاجره بین عراقی‌ها و ایرانی‌ها در این استان را تکذیب کرد.

به گزارش شبکه سومریه،سخنگوی فرماندهی پلیس کربلا با بیان اینکه یکی از شبکه‌ها خبری را در خصوص وقوع درگیری بین عراقی‌ها و زائران ایرانی در کربلا منتشر کرده است این خبر را بی اساس دانست.

وی با تاکید بر اینکه هیچ گونه حادثه‌ای از این نوع یا بروز جرح یا شکایتی گزارش نشده است از پیگیری قضایی این گونه خبرسازی‌ها خبر داد.

پلیس کربلا همچنین از شبکه‌های تلویزیونی و رسانه‌ها خواسته است مراقبت لازم را در این گونه موضوعات بخرج دهند و اخبار را از منابع رسمی گرفته و صحت و دقت اطلاعات را بویژه در شرایط کنونی مدنظر داشته باشند.

در ماه‌های گذشته شبکه‌های خبری وابسته به جریانات بعثی و سعودی ده‌ها مورد خبرسازی در داخل ایران و عراق با هدف تخریب روابط میان دو کشور انجام داده اند که در فضای مجازی دو کشور نیز موج‌های سنگینی ایجاد کرده، اما بسرعت نادرستی آن مشخص شده است.

ناظران معتقدند ضربه زدن به حرکت عظیم اربعین که نماد همدلی و یکپارچگی محبان اهل بیت (ع) بویژه ملت‌های ایران و عراق است در کوتاه مدت و تخریب روابط مستحکم اقتصادی میان دو کشور در میان مدت از اهداف این گونه شایعه سازی‌ها و دروغ پراکنی‌ها طی ماه‌های اخیر بوده است و پیش بینی می‌شود همچنان به بهانه‌های مختلف ادامه یابد./مهر

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار