تبلیغات

شکنجه و مرگ کودک 4 ساله اهل نیک آباد جرقویه توسط خاله معتاد + عکس

شکنجه و مرگ کودک 4 ساله اهل نیک آباد جرقویه توسط خاله معتاد مرگ کودک 4 ساله اهل نیک آباد جرقویه به دلیل شکنجه خاله معتادش .

باز هم کودک آزاری و باز هم مرگ کودکی دیگر بر اثر ظلم خانواده معتاد و باز هم دردی بر دل مردم ایران افزوده شد .

شکنجه کودک 4 ساله توسط خاله معتادش که به مرگ این کودک منجر شد جگر تمام ایرانیان را همانند سایر کودک آزاری ها آتش میزند .

مرگ کودک 4 ساله اهل نیک آباد جرقویه که توسط خاله معتادش شکنجه شده بود و کارش به بیمارستان کشیده شده بود بسیار دردناک است .

کودک آزاری در نیک آباد جرقویه

حسن جعفری هرندی بخشدار جرقویه سفلی در خصوص حادثه کودک آزاری در نیک آباد اظهار کرد: این کودک پسری چهار ساله بوده که پدر و مادرش در زندان هستند و مادرش، وی را به خاله‌اش که اهل یکی از استان‌های همجوار و ساکن نیک آباد بوده سپرده است.

وی افزود: خاله این کودک چهار ساله نیز معتاد بوده و به دلیل شیطنت این کودک وی را به شدت کتک زده است.

بخشدار جرقویه سفلی اضافه کرد: بعد از اینکه حال این کودک روبه وخامت می رود، وی را به مرکز بهداشت نیک آباد آورده و ادعا کرده است که این کودک بر اثر برخورد با خوردوی در حال عبور به این وضعیت دچار شده است.

وی با بیان اینکه خاله این کودک به محض شنیدن خبر مرگ کودک از مرکز بهداشت متواری شده است، تصریح کرد: با پیگیری بهنگام نیروی انتظامی این متهم شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است.

جعفری هرندی افزود: در حال حاضر پرونده این کودک آزاری در دادگاه نیک آباددر دست بررسی است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار