تبلیغات

سوری دختر تام کروز و مادرش در کنار ساحل -آکا

,[categoriy]

سوری دختر تام کروز و مادرش در کنار ساحل -آکاسوری دختر تام کروز و مادرش در کنار ساحل -آکا

آکاایران: سوری دختر تام کروز و مادرش در کنار ساحل

آکاایران: کیت هولمز همسر سابق ستاره هالیوود تام کروز است که در سال 2006 ازدواج کردند و در سال 2012 از هم جدا شدندکه ثمره ی این ازدواج دختری به نام سوری است و مادرش سرپرستی او را به عهده دارد.عکس های کیت هولمز و سوری در کانادا را در اینجا مشاهده کنید.

  سوری دختر تام کروز و مادرش در کنار ساحل

به گزارش آکاایران: عکس های جالب سوری کروز و مادرش کیتی هولمز

کیتی هولمز، همسر سابق تام کروز این روزها سرگرم فیلم برداری سریالی با مضمون تاریخی به نام “کندی: بعد از کاملوت” در کانادا است و دختر 10 ساله اش سوری نیز هرکجا که لوکشین فیلمبرداری مادرش باشد، با او سفر می کند.

به گزارش سایت سماتک سوری روز پنج شنبه در زمان استراحت و در بین صحنه هایی از فیلم که کنار ساحل گرفته می شد، اوقات شادی را با مادر 37 ساله اش گذراند.

,[categoriy]

سوری کروز و مادرش در سواحل شهر تورنتو

کیتی تمام وقت استراحت خود را با تنها دخترش سوری گذراند و او را نیز به یک بستنی قیفی در کنار ساحل مهمان کرد. سوری در اوقاتی که مادرش جلو دوربین بود، وقت خود را با دویدن در ساحل و نشستن روی صندلی کارگردانی مخصوص خود که حتی نامش روی آن چاپ شده بود، می گذراند. یکی از دست اندرکاران فیلم نیز در حین گرفتن چند عکس از سوری مشاهده شد.

سوری کروز همچنین زمانی را نیز صرف توپ بازی با پسری کرد که نقش پسر مادرش را در فیلم بازی می کند.

,[categoriy]

سوری دختر تام کروز و مادرش کیتی هولمز در وسط فیلم برداری فیلم مادرش

سریال جدید کیتی هولمز، زندگی نامه جکی کندی، همسر فقید ریاست جمهوری اسبق امریکا جان اف کندی است. به گزارش سایت سماتک صحنه های کنار ساحل این فیلم در شهر تورنتو، شبیه جزیره زیبای اسکورپیس در یونان شبیه سازی شده بود، جایی که جکی و اریستوتل (همسر سابق جکی) در سال 1962 با یکدیگر ازدواج کرده بودند.

,[categoriy]

همسر سابق تام کروز کیتی هولمز و دخترشان سوری

کیتی هولمز در سال 2006 با ستاره 53 ساله هالیوودی تام کروز ازدواج و در سال 2012 از یکدیگر جدا شدند، حاصل ازدواج آنها دخترشان سوری است که حضانت او را هولمز برعهده گرفته است و ادعا می شود تام کروز بیش از 1000 روز است که دخترش را ندیده است! اخیرا نیز شایعاتی مبنی بر نامزدی کیتی هولمز با جمی فاکس وجود دارد گرچه این خبر هنوز تایید نشده است.

,[categoriy]

سوری کروز و کیتی هولمز در کانادا

,[categoriy]

کیتی هولمز در حین خوردن بستنی دختر کوچکش

,[categoriy]

سوری کروز درحین بازی فوتبال با بازیگر کودک در سریال جدید مادرش

,[categoriy]

سوری در حین عکس انداختن روی صندلی مخصوصش

,[categoriy]

دو کودکی که نقش فرزندان کیتی هولمز را در فیلم دارند

,[categoriy]

کیتی هولمز در نقش جکی کندی همسر فقید رئیس جمهور اسبق امریکا

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار