تبلیغات

معرفی بهترین شامپو ایرانی 

,بهترین شامپو ضد شوره,شامپو برای پوست چرب,شامپو برای موهای چرب,[categoriy]

معرفی بهترین شامپو ایرانی برای موهای چرب – -آکابهترین شامپو ضد شوره,شامپو برای پوست چرب,شامپو برای موهای چرب,شامپو رزماری پرژک,شامپوهای خارجی,معرفی شامپو برای موهای چرب,معرفی شامپو برای موهای خشک,پزشکی و سلامتی

آکاایران: معرفی بهترین شامپو ایرانی برای موهای چرب –

شامپو رزماری پرژک

شاید خیلی از مردم بدنبال شامپوهای خارجی برای شست و شوی موهای خود باشند اما توجه به این نکته مهم است که شامپوهای خارجی شاید خیلی عالی باشند اما مناسب با شرایط آب و هوایی و جنس موهای آن منطقه ساخته شده اند .

به گزارش آکاایران: عصاره رزماری به دلیل خاصیت قارچ کشی آن از رشد مخمرها و در نتیجه از ایجاد شوره سر پیشگیری و شوره سنگین سر را مرتفع کرده و با جلوگیری از اکسید شدن لیپیدها و پروتئین ها از پیری پوست سر ممانعت می نماید.

عصاره موجود در شامپو رزماری پرژک، به دلیل ممانعت از ایجاد پیوند دی هیدرو تستسترون با گیرنده های هورمونی، باعث پیشگیری از طاسی زودرس می شود. رزمارینیک اسید موجود در عصاره رزماری به عنوان یک آنتی بیوتیک که در استفاده موضعی به خوبی جذب پوست سر می شود، از آسیب به پیاز مو جلوگیری کرده و کلیه عفونت های پوست سر را از بین می برد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار