تبلیغات

سوداگران مرگ به دام افتادند / محموله تریاک از شرق کشور به پایتخت نرسید

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگيری سه قاچاقچی مواد مخدر در محدوده فلاح تهران خبر داد و گفت: از مخفيگاه آنها 155 کيلوگرم ترياک کشف شد.

سوداگران مرگ به دام افتادند / محموله تریاک از شرق کشور به پایتخت نرسیدسرهنگ "بخشنده" رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در تحقيقات انجام شده از سوي ماموران پايگاه ششم پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ مشخص شد که سه قاچاقچی حرفه اي مواد افيوني ضمن تشکيل يک باند اقدام به توزيع مواد در محدوده هاي فلاح و ابوذر مي کنند که اين امر به شکايت شهروندان و نارضايتي آنها منجر شده است. 

وی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضائي دستور بازداشت متهمان و بازرسي از منزل آنها صادر شد و تيم هاي عملياتي اين يگان اقدامات خود را آغاز کردند. 

سرهنگ بخشنده ادامه داد: در بررسي هاي اوليه، سردسته اين باند شناسايي و مشخص شد که آنها به تازگی سعي دارند مقاديري مواد مخدر را از قاچاقچيان شرق کشور خريداري و به مخفيگاه خود واقع در خيابان بريانک، منتقل و توزيع کنند. 

وی بيان کرد: براين اساس، بلافاصله تيم هاي عملياتي به محل اعزام و پس از چندين ساعت کنترل نامحسوس محل، متهم را هنگام خروج از منزل مشاهده و در اقدامي ضربتي و غافلگيرانه او را دستگير کردند. 

به گفته سرهنگ بخشنده ، در بازرسي هاي انجام شده از محل 155 کيلوگرم ترياک کشف شد و در ادامه متهم دو همدست ديگرش را نيز به ماموران معرفي کرد که بلافاصله با هماهنگي از سوي مقام قضائی متهمان در مخفيگاهشان دستگير شدند. 

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر، خاطر نشان کرد: هر سه متهم پس از انتقال به پايگاه ششم پليس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ تحت بازجويي قرار گرفتند که طی آن به جرم خود مبنی بر قاچاق و توزيع مواد مخدر اعتراف کردند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار