تبلیغات

پنگوئن‌ها هم قربانی سریال‌های ترکیه‌ای شدند+تصاویر

پنگوئن‌هایی را ببینید که آنها هم قربانی سریال‌های ترکیه‌ای شده اند.

به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگارا ن جوان، National Geographic با عکس‌ها و فیلم‌هایی که از حیوانات مختلف در فضای مجازی بارگذاری می کند، معروف است اما فیلمی که در همین اواخر در صفحه‌اش بارگذاری کرده است، کمی شبیه سریال‌های تلویزیونی  ترکیه‌ای است.خیانت همسر به همسر در پنگوئن‌ها +تصاویرخیانت همسر به همسر در پنگوئن‌ها +تصاویر

در فیلمی که بارگذاری شده است، نشان داده می‌شود که پنگوئن نر بعد از سفری که داشته است، دوباره به خانه بازگشته و آماده است تا پنگوئن ماده و فرزندانش از او استقبال کنند اما با دیدن آن‌ها غافلگیر می‌شود.

خیانت همسر به همسر در پنگوئن‌ها +تصاویرخیانت همسر به همسر در پنگوئن‌ها +تصاویرخیانت همسر به همسر در پنگوئن‌ها +تصاویر

داستان زندگی این پنگوئن بعد از دیدن اینکه پنگوئن نر دیگری در خانه اوست، شبیه به سریال‌های ترکیه‌ای پر از خیانتی شد که در شبکه‌های ماهواره‌ای پخش می‌شوند.

خیانت همسر به همسر در پنگوئن‌ها +تصاویرخیانت همسر به همسر در پنگوئن‌ها +تصاویر

این انتهای قضیه نبود و با دیدن اینکه همسر پنگوئن تازه از راه رسیده طرف پنگوئن نر جدید را می‌گیرد باعث عصبانیت آن شد و همین باعث شد تا بین این دو درگیری پیش آید و پنگوئن طعم خیانت چشیده با زخمی کردن پنگوئن دوم انتقام سختی از آن‌ها بگیرد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار