تبلیغات

فیلمی که تمام آن نقاشی شد!

وب سایت خبرآنلاین: سارا ویمپریس هنرمندی اهل کورنیش انگلستان است که از میان 5000 هنرمند بین‌المللی برای حضور در پروژه ساخت فیلمی درباره زندگی ونسان ون‌گوک انتخاب شد تا 65 هزار قطعه نقاشی به سبک ون‌گوک بکشد.

تنها پنج ماه از اين پروژه انيميشن كه با حضور گروهي بزرگ از هنرمندان نقاش از سرتاسر جهان در انباري بزرگ در لهستان اجرا شد، صرف كشيدن فريم به فريم فيلم به دست اين هنرمندان شده است، البته با سبكي مشابه به سبك نقاشي ون‌گوك.

فيلم "دوست داشتن" ون‌گوك اولين فيلم انيميشن داستاني است كه تماما با رنگ‌روغن كشيده شده‌ است. اين فيلم درباره زندگي ون‌گوك است و هنرمنداني مانند آيدان ترنر در اين فيلم در برابر پرده سبز بازي مي‌كنند.

هر فريم با زحمت زياد به سبك ون‌گوك با دست كشيده شده‌اند، براي مثال با كشيدن 800 فريم از فيلم تنها 35 ثانيه از آن ساخته شده‌ است. هنرمندان روزانه 12-13 ساعت مشغول نقاشي بوده‌اند.

 

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

هنر کشیدن نقاشی بدون برداشتن قلم از روی کاغذ 

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار