تبلیغات

آموزش تصویری: ساخت پادری با کامواهای پارچه ای - آکا

وب سایت چیدانه: شاید برای شما هم پیش آمده است که بخواهید برای بخش کوچکی از دکوراسیون منزلتان مانند فضای آشپزخانه و یا حتی مقابل درب ها از فرش کوچکی به عنوان پادری استفاده کنید و دوست دارید به جای فرش های آماده از خلاقیت خودتان برای این منظور استفاده کنید و پادری دلخواه تان را خودتان بسازید، برای این منظور امروز در اینجا می خواهیم ساخت پادری با کامواهای پارچه ای را به شما آموزش دهیم پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.
وسایل مورد نیاز برای ساخت پادری
    کاموا پارچه ای در رنگ دلخواه    سوزن و نخ هم رنگ با کاموا    قیچی    چسب,دکوراسیون داخلی،پادری،چیدنی,[categoriy]

آموزش تصویری: ساخت پادری با کامواهای پارچه ای - آکادکوراسیون داخلی،پادری،چیدنی

آکاایران: آموزش تصویری: ساخت پادری با کامواهای پارچه ایبه گزارش آکاایران: در مرحله اول ساخت پادری ابعاد پادری را در نظر بگیرید و مطابق با ابعاد مورد نظر همانند تصویر به صورت طولی و هم اندازه ببرید. و سپس هر کدام از برش ها را به صورت ۳ تایی دسته بندی کنید و  به هم گره بزنید.,دکوراسیون داخلی،پادری،چیدنی,[categoriy]

نکته: علت دسته بندی سه تایی کامواهای در ساخت پادری با کاموا پارچه ای، بافتی است که در ادامه مفصل در باره آن توضیح خواهیم داد.
در مرحله ی بعدی هر کدام از دسته های سه تایی را همانند تصویر با چسب روی سطحی مانند دیوار فیکس کنید سپس شروع به بافت زدن کنید. این کار را برای هر کدام از دسته ها انجام دهید تا به اتمام برسد.
,دکوراسیون داخلی،پادری،چیدنی,[categoriy]

در این مرحله بافت ها را کنار هم بچینید با توجه به سبک و سیاق دکوراسیون تان و رنگ های موجود در فضای داخلی تان می توانید رنگ کاموا پادری تان انتخاب کنید تا ظاهر هماهنگی با دکوراسیون تان داشته باشد.
,دکوراسیون داخلی،پادری،چیدنی,[categoriy]

حالا با کمک نخ و سوزن بافت های فیکس شده را از پشت به هم بدوزید. در هنگام دوختن بافت ها دقت کنید که کوک ها هم اندازه، منظم و محکم باشند تا در زمان استفاده ظاهر خود را از دست ندهد، حتی اگر مهارت کافی دارید می توانید برای ساخت پادری کاموایی از چرخ خیاطی هم استفاده کنید تا فرش شما مقاوم تر باشد.
 ,دکوراسیون داخلی،پادری،چیدنی,[categoriy]
حالا پادری تان را پشت و رو کنید و رشته های اطراف آن را مرتب کنید، اگر نیاز به کوتاهی دارند با کمک قیچی آن ها را مرتب کنید.
,دکوراسیون داخلی،پادری،چیدنی,[categoriy]

حالا ساخت پادری کاموایی شما به پایان رسیده است و پادری شما آماده است.,دکوراسیون داخلی،پادری،چیدنی,[categoriy] 

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار