تبلیغات

ازدواج همسر اول ترامپ با این پسر جوان + عکس -آکا

,همسر اول ترامپ ، همسر سابق دونالد ترامپ ، همسر سابق رئیس جمهور آمریکا ، حاشیه های همسر اول ترامپ,[categoriy]

ازدواج همسر اول ترامپ با این پسر جوان + عکس -آکاهمسر اول ترامپ ، همسر سابق دونالد ترامپ ، همسر سابق رئیس جمهور آمریکا ، حاشیه های همسر اول ترامپ

آکاایران: ازدواج همسر اول ترامپ با این پسر جوان + عکس

آکاایران: دونالد ترامپ که به ریاست جمهوری آمریکا رسیده است تا بحال صاحب 5  فرزند و 8 نوه شده است ! البته نه از یک همسر!!! به گزارش ایران ناز ترامپ سه بار ازدواج نموده و از همسر اولش  سه فرزند و از همسر دوم و سوم هر کدام یک فرزند دارد.

به گزارش آکاایران: همسر نخست ترامپ ” ایوانا مری زلنیچکوا” به گزارش ایران ناز  یک مانکن اهل جمهوری چک است که ترامپ در سال 1977 با او ازدواج کرد و حاصل این ازدواج سه فرزند به نام های ” دونالد ترامپ جونیور ” – فرزند ارشد ، ایوانکا ترامپ – دختر ارشد و اریک ترامپ است.

اینک همسر اول وی نیز با پسری که چندین سال از خود کوچکتر است ازدواج نمود . ازدواج همسر سابق ترامپ که مادر ٣ فرزند اول ترامپ است با پسر جوان ایتالیایی جنجالی شد . تاج، لباس وجواهرات با توجه به سن بالای عروس به شکل کاملا خاص طراحی شده است!

,همسر اول ترامپ ، همسر سابق دونالد ترامپ ، همسر سابق رئیس جمهور آمریکا ، حاشیه های همسر اول ترامپ,[categoriy]

ایران ناز

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار