تبلیغات

تزیین هندوانه شب یلدا با شکلات و ترافل، یک فینگر دسر زیبا و جالب -آکا

,[categoriy]

تزیین هندوانه شب یلدا با شکلات و ترافل، یک فینگر دسر زیبا و جالب -آکا تزیین هندوانه شب یلدا با شکلات و ترافل، یک فینگر دسر زیبا و جالب -آکا

آکاایران: تزیین هندوانه شب یلدا با شکلات و ترافل، یک فینگر دسر زیبا و جالب

آکاایران:  

هندوانه یکی از میوه های اصلی شب یلدا است که تزیین آن یکی از مهم ترین کارهای شب یلدا است. این بار هندوانه شب یلدا را با شکلات و ترافل به صورت دسرهای یک نفره ( فینگر دسر هندوانه ) تزیین کنید.

به گزارش آکاایران: مدل تزیین هندوانه شب یلدا

هندوانه و انار دو میوه اصلی شب یلدا هستند که برای تزیینات شب یلدا مورد استفاده قرار می گیرند. در این مقاله چند مدل تزیین هندوانه را گردآوری کرده ایم.

,[categoriy]

هندوانه را به صورت مکعب های کوچکی ببرید. میوه های دیگری مانند طالبی و … را هم به صورت مکعب بریده و چند برگ تازه نعنا انتخاب کنید. هندوانه، طالبی و نعنا را روی هم بگذارید و چنگال های میوه خوری را درون آن بزنید. این یک ایده جالب برای فینگر دسر میوه ای با هندوانه است.

,[categoriy]

مدل شماره ۲ برای تزیین هندوانه شب یلدا
هندوانه را با پوست قاچ های کوچکی بزنید و به صورت عمودی درون شکلات آب شده قرار دهید و سپس روی سینی بگذارید تا شکلات اضافی آن ریخته شود. سپس مقداری پودر نارگیل روی آنها بریزید و برای چند ساعت درون یخچال قرار دهید.

,[categoriy]

مدل شماره ۳ برای تزیین هندوانه شب یلدا
هندوانه را از پوست جدا کرده و برش های مثلثی بزنید. چوب بستنی را درون این هندوانه ها قرار داده و مانند تزیین شماره قبل برش های هندوانه را درون آب شده بزنید. بعد از این که اضافی شکلات ریخته شد روی آن مقداری ترافل رنگی بریزید و مانند سری قبل برای چند ساعت درون یخچال قرار دهید.

,[categoriy]

مدل شماره ۴ برای تزیین هندوانه شب یلدا
این تزیین هم مانند دو سری قبل است با این تفاوت که روی هندوانه ها را مغز گردو خرد شده بریزید.

,[categoriy]

مدل شماره ۵ برای تزیین هندوانه شب یلدا
چند چنگال چوبی تهیه کنید و برش های مکعبی هندوانه را به سر آنها بزنید. این هندوانه ها را درون شکلات آب شده قرار داده و صبر کنید تا اضافی شکلات آنها ریخته شود. هندوانه ها را برای چند ساعت درون یخچال قرار دهید تا شکلات کاملا سفت شود. این ایده هم یک فینگر دسر جالب پذیرایی از میهمانان شب یلدا است.

,[categoriy]

مدل شماره ۶ برای تزیین هندوانه شب یلدا
هندوانه را مانند تزیین های سری قبل برش داده و این بار به جای شکلات آب شده قهوه ای با شکلات آب شده سفید تزیین کنید.

انواع دسر ، پیش غذا،دسرهای خوشمزه - سیمرغ

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار