تبلیغات

کریسمس سربازان آمریکایی در موصل

فرادید: در حالیکه طی روزهای اخیر منابع خبری از استقرار نیروهای کمکی بیشتر امریکا در مناطق عملیاتی موصل خبر می‌دهند رویترز  تصاویری از مقر این نیروها در "کرملس" جایی که آنها کریسمس را در آن می گذرانند منتشر کرد.

امریکا ابتدای هفته جاری اعلام کرد برای تسریع در عملیات آزادسازی موصل نیروهای کمکی بیشتری به عراق اعزام خواهد کرد. این در حالی است که بیش از 5هزار آمریکایی در حال حاضر به عنوان بخشی از عملیات ائتلاف بین‌المللی در عراق حضور دارندد که به نیروهای محلی در راستای کمک به بازپس گیری موصل مشاوره و آموزش می‌دهند. مشاوران ائتلاف ضد داعش در ابتدا در مرکز فرماندهی در بغداد متمرکز بودند اما در طول دو سال گذشته برای نزدیک بودن به سربازان و افزایش توانمندی آنها به مناطق مختلف می‌روند.

در همین حال خبرگزاری رویترز در گزارشی از پایگاه این نیروها در کرملس در نزدیکی موصل امریکایی ها را در حالیکه بری کریسمس آماده می شوند به تصویر کشیده است. در حال حاضر نیروهای عراقی حدود یک چهارم از موصل را باز پس گرفته‌اند. 

کریسمس سربازان امریکایی در موصل کریسمس سربازان امریکایی در موصل کریسمس سربازان امریکایی در موصل کریسمس سربازان امریکایی در موصل کریسمس سربازان امریکایی در موصل کریسمس سربازان امریکایی در موصل کریسمس سربازان امریکایی در موصل کریسمس سربازان امریکایی در موصل کریسمس سربازان امریکایی در موصل  کریسمس سربازان امریکایی در موصل
 

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار