تبلیغات

سقوط شئ نورانی در علی آبادکتول؟/ فقط یک درخت نیم سوخته بدست آمد

سقوط شئ نورانی در علی آبادکتول؟/ فقط یک درخت نیم سوخته بدست آمد

یک مقام مسئول گفت: در پی اطلاعات داده شده ساعت ۸ شب مبنی بر رویت شئ ای به رنگ قرمز بر فراز روستای الازمن از توابع شهرستان علی آبادکتول و سقوط آن در نزدیکی این روستا، تیم هایی از هلال احمر، نیروی انتظامی و نیروهای مردمی به محل سقوط این شئ اعزام شدند.

وی افزود: هنوز چیزی مشخص نیست که چه چیزی سقوط کرده و به دلیل صعب العبور بودن محل سقوط که حدود ۲ ساعت پیاده روی دارد باید با بررسی دقیق تر این موضوع را مطرح کنیم.

شی ء نورانی ارتفاعات الازمن، تنها تنه نیم سوخته یک درخت بود

طبق اعلام یک کانال ، ساعت ۱۳:۳۰ صدای مهیبی توجه اهالی روستای الازمن را به خود جلب کرده بود که با فرا رسیدن شب و سوسوی یک شی ءنورانی این جلب توحه با یک نگرانی و حدس و گمان هایی همراه شد.

بر این اساس، رخداد توسط اهالی روستا به مسولین شهرستان اعلام و تیم جستجو بالافاصله برای بررسی ماجرا عازم ارتفاعات الازمن شدند.

بعد از عبور تیم جستجو از مسیر صعب العبور، مشاهده می کنند که تنه ی درختی دچار آتش سوزی خفیفی شده که با فرارسیدن شب، نوری قابل توجه تری از خود ساطع می کند.

به گفته تیم جستجوگر، صدای نسبتا مهیب هم ظاهرا صدای تیراندازی از یک سلاح شکاری بوده است.

به گفته منابع آگاه، تیم اعزام شده به محل، پس از خاموش کردن تنه ی درخت، به شهر بازمی گردند.

302

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار