تبلیغات

ملک‌ مطیعی و آیدین آغداشلو به سینماها می‌آیند

هنرآنلاین: اکران فیلم مستند "خونه" به کارگردانی خدایار قاقانی در گروه هنر و تجربه از ۱۲ دی‌ماه آغاز می‌شود.

نخستین نمایش مستند"خونه" در ۱۲ دی‌ماه در سینما چارسو به روی پرده می‌رود و طی مدت اکران و طبق جدول نمایشی در گروه هنر و تجربه در سالن‌های خانه هنرمندان،، موزه سینما در تهران و در شهرستان‌های اصفهان، شیراز، کرج، مشهد و بابل نیز به نمایش درمی‌آید.

ناصر ملک‌مطیعی و آیدین آغداشلو به سینماها می‌آیند

علاقه‌مندان از طریق سایت سینمایی گروه هنر و تجربه نیز می‌توانند از جدول اکران و سئانس‌های نمایشی آن اطلاعات بیشتری به دست آورند.

در خلاصه روایت این مستند آمده است؛ عمارت قدیمی میرزا حسن مستوفی‌الممالک (از سیاستمداران خوش‌نام دوره قاجار) بعد از عمر ۱۲۵ ساله‌اش در حوالی گلوبندک تهران تصویر شده است و روایت‌های ناگفته‌ای را از وقایع رخ‌داده در خود دارد. "خونه" برای این روایت از خواب بیدار می‌شود و به خواب می‌رود.

آیدین آغداشلو، محمدرضا اصلانی، سیدعبدالله انوار، زنده‌یاد فریدون حافظی، نصرالله حدادی، زنده‌یاد محمدعلی سپانلو، همایون شهنواز، زنده‌یاد شهین مستوفی‌الممالک، علی معلم، لیلا معیری، ناصر ملک‌مطیعی، سیدعلیرضا میرعلینقی، زنده‌یاد احسان نراقی، جهانگیر هدایت و…از جمله چهره‌هایی هستند که در این مستند حضور دارند.

عوامل مستند "خونه"عبارتند از: طرح، پژوهش، تدوین و کارگردانی؛ خدایار قاقانی، مدیر تصویربرداری: داود عباسی (با یادی از شهید سیدمهدی میرافضلی)، صدابردار: ایمان بازیار و عرفان ابراهیمی، صداگذار: عرفان ابراهیمی، مشاور کارگردان: علی عبدالله زاده، مشاور تدوین: وحید قاضی، مدیر تولید: حمید قاقانی، مدیر تدارکات: میلاد مهرابی، دستیار تصویربردار: احسان عباسی، عکاس: داود عباسی و سمیرا انصافی، مشاور رسانه‌ای: بهناز شیربانی، مترجم: زنده یاد پرتو مهتدی، طراح پوستر: محسن محروقی، استودیو: تصویرگران، تهیه کننده: خدایار قاقانی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار