تبلیغات

آزادسازی مناطق جدید در موصل

خبرگزاری تسنیم: به نقل از الفرات نیوز، فرماندهی عملیات نینوا ما می‌آییم اعلام کرد که نیروهای عراقی کارخانه داروسازی الحکماء و محله المجزره در عویزه واقع در جنوب تلکیف در محور شمالی موصل آزاد کردند.

و خبر دیگر اینکه نیروهای امنیتی عراق امروز جمعه در ادامه عملیات آزادسازی کرانه چپ موصل، 4 سرکرده گروه تروریستی داعش را در جنوب موصل به هلاکت رساندند.

«عبدالغنی الاسدی» فرمانده نیروهای مبارزه با تروریسم عراق روز پنجشنبه اعلام کرد که مرحله دوم عملیات آزادسازی موصل با هدف پاکسازی ساحل چپ شهر موصل آغاز شده است.

عملیات آزادسازی نینوا از 26 مهر ماه آغاز شده است و از آن زمان تاکنون نیروهای عراقی اعم از نیروهای ارتش، پلیس فدرال و داوطلب مردمی و پیشمرگه صدها کیلومترمربع و ده‌ها محله در استان نینوا را از چنگ تروریست‌های داعشی آزاد کرده‌اند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار