تبلیغات

آجورلو: هیچ فشاری برای ماندن رفیعی وجود ندارد

خبرگزاری تسنیم: مصطفی آجورلو درباره اینکه گفته شده باشگاه تراکتورسازی به اجبار سروش رفیعی را 6 ماه دیگر به عنوان بازیکن سرباز در این تیم نگه می‌دارد و این موضوع سنگی است که جلوی پای این بازیکن گذاشته شده تا به پرسپولیس نرود، اظهار داشت: نامه‌ای در این باره به دست ما رسیده که از طرف باشگاه نبوده است. با این حال تنها در صورتی سروش رفیعی را نگه می‌داریم که در نیم‌فصل دوم به عنوان بازیکن آزاد در تراکتورسازی بماند نه بازیکن سرباز.

وی ادامه داد: هیچ فشاری برای ادامه حضور رفیعی در تراکتورسازی وجود ندارد و ما با او درباره مسائل مالی صحبت می‌کنیم. اگر به تفاهم مالی برسیم سروش در تراکتورسازی می‌ماند و در غیر این صورت می‌تواند برای آینده‌اش تصمیم بگیرد. رفیعی بازیکن باارزشی است اما به زور و به عنوان سرباز او را نگه نمی‌داریم.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار