تبلیغات

کشف محموله کانتینری تجهیزات دندان پزشکی

اقتصاد > بازرگانی - ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر گفت: با بهره گیری از توان سامانه جامع امور گمرکی و تجهیزات الکترونیکی گمرک بوشهر یک محموله کانتینری تجهیزات دندان پزشکی در این گمرک کشف و ضبط گردید.

به گزارش خبرآنلاین، بهنام نوروزی افزود:  مامورین گمرک بوشهر یک کانتینر کالای وارداتی را که تحت عنوان کمپرسور هوا اظهار شده بود پس از انجام تشریفات گمرکی مربوطه مورد بازرسی قرار دادند که پس از بازرسی بعمل آمده مشخص گردید محتویات کانیتنر مذکور تجهیزات دندان پزشکی است.

وی اظهارداشت:  از این محموله مکشوفه تعداد 15 ست یونیت دندان پزشکی ، تعداد 40 دستگاه آمالگاماتور دندان پزشکی، تعداد 40 دستگاه استریلیزر ، سه صندوق مجموعه تصویربرداری دندان پزشکی دیجیتال، تعداد 50 دستگاه کامپیوتر بدون کیس، تعداد 15 کارتن دستگاه x-ray دندان پزشکی ، چهار صندوق ست صندلی بیمار و دندان پزشک و یک ست یونیت دندان پزشکی بچه گانه کشف شده است. 

ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر  گفت: پرونده قاچاق کشف شده پس از تکمیل شدن در واحد قضایی گمرک در اختیار مرجع قضایی قرار خواهد گرفت. نوروزی خاطرنشان کرد: تمامی تلاش کارکنان گمرک در راستای منویات مقام معظم رهبری در مبارزه با قاچاق سازمان یافته و کلان بوده که در این مسیر بهره گیری از سامانه جامع امورگمرکی و دیگر تجهیزات الکترونیکی همچون x-ray کانتینری کمک شایانی به تحقق این هدف مهم نموده است.

3535

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار