تبلیغات

چگونه بفهمیم کسی به داشتن رابطه با ما علاقه دارد؟

سوال بسیاری از افراد این است که در ارتباطات اجتماعی نمی دانند که از کجا بفهمیم کسی به ما علاقه دارد یا خیر؟

چگونگی فهمیدن دیگران

سوال بسیاری از افراد این است که در ارتباطات اجتماعی نمی دانند که از کجا بفهمیم کسی به ما علاقه دارد یا خیر؟ ما باید چه برخوردی داشته باشیم؟ و… از کجا بفهمیم کسی به ما علاقه دارد

برای پاسخ به این سوال باید از دو منظر پیش بروید:

اول اینکه روی خودتان و ذهن تان کار کنید که خیلی محتاج رابطه نباشید. چون این احتایج برای شما نگرانی بوجود خواهد آورد. مثلا اگر خواستید تماس تلفنی بعد از ارتباط اولیه برقرار کنید نباید این اضطراب در صدای شما حس شود. مخصوصا اگر فرد مقابل با مقام اجتماعی بالایی باشد، احتمال ترسیدن شما از رد شدن و یا جواب های سرد بالاتر می رود. شاید آن مرد یا زن مورد نظر با شما برخورد سردی داشته باشد و یا بسیار گرم و صمیمی پاسخ دهد. شما باید برای هر دو سناریو آمادگی داشته باشید و جا نخورید. طرف مقابل این آمادگی و تسلط شما را احساس خواهد کرد.


نکته مهم در روابط اجتماعی اینست که باید شروع کننده باشید تا دوستان بیشتری پیدا کنید. منتظر استارت دیگران نمانید. اگر طرف مقابل گرم و گیرا باشد که به نفع شماست و سریع پاسخ مثبت می دهد. احتمالا بعد از اولین تماس تلفنی شما، اوست که تماس بعدی را ایجاد خواهد کرد.

حواستان باشد که تنور رابطه را کم کم گرم کنید و یک دفعه وارد فاز پسرخاله شدن و صمیمیت بیش از اندازه نباشید. انسانها نیاز به زمان دارند تا فرد جدید را وارد حلقه های دوستان صمیمی خود کنند.

در تماس های تلفنی بعد از ارتباط با افراد جدید به این نکته دقت داشته باشید که در ساعت های کاری مزاحم نشوید. تماس شما باید کوتاه و مثبت باشد که طرف مقابل برای جواب دادن به تماس بعدی نگرانی نداشته باشد. با افراد گرم تر می توانید هفته ای یک بار تماس بگیرید تا کم کم رابطه شکل بگیرد و این کار را می توان تا 4 الی 5 هفته ادامه داد. اگر طرف مقابل شما فرد تودارتر و درن گراتری بود می توانید هر دو هفته با او تماس بگیرید و اگر بعد از دو الی سه هفته خبری از او نشد و جواب تماس های شما را نداد(چه پیامکی و چه تلفنی)، به صلاح شماست که این رابطه را کات کنید.


او به درد دوستی با شما نمی خورد! یا آنقدر دوست و رفیق زیادی دارد که وقت هم نشینی و دوستی با شما را ندارد و یا کلا فردی اجتماعی نیست و یا فازش به شما نمی خورد. در این شرایط بهتر است وقار و عزت خود را حفظ کنید و بدون اینکه به دل خود بد راه دهید و به خودتان ایراد بگیرید، از او گذر کنید و با تماسهای بیشتر خودتان را تخریب نکنید. و از خود مدام نپرسید آیا او به من علاقه دارد یا نه؟!


یادتان باشد برای دوستی های بیشتر شما باید شروع کننده در هر مناسبت اجتماعی باشید تا شانس شما برای ارتباط بالاتر رود. کاری که باید انجام دهید شروع رابطه، گرم کردن موتور طرف مقابل و رسیدن به یک تعامل اثر بخش است. اما اگر احساس می کنید طرف مقابل رفتاری حاکی از عدم علاقه یا سردی نشان می دهد، بهتر است شأن خود را حفظ کنید.

وقتی برای خود و دیگران حد و مرز قائل می شوید، احترام شما بیشتر حفظ خواهد شد. رفتار شما طوری نباشد که انگار آویزان یک رابطه هستید و یا تشنه برقراری ارتباط با او!! پس نگران این سوال نباشید که: از کجا بفهمیم کسی به ما علاقه دارد؟

در اطراف شما آنقدر انسان های شریف و احساسی و دوست داشتنی هستند که لایق آن باشند که محبت صادقانه خود را نثار آنها کنید.

تصمیمان

اخبار مرتبط:

تست : میزان عشق خود را نسبت به کسی که دوستش دارید بسنجید

20 راه برای تشخیص عشق واقعی

خاطرخواهی دانشجویی / چرا دانشجویان به هم علاقه مند میشوند

چگونه بفهمم مرد مورد علاقه ام من را دوست دارد؟

دوست داشتن چه نشانه هایی دارد؟

چگونه بفهمیم که یک نفر واقعا" ما را دوست دارد؟

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار