تبلیغات

ملکه انگلیس چقدر برای جانشینش ارث می گذارد؟

به گزارش افکارنیوز،

آی بی تایمز، در گزارشی نوشت اگر بیماری سخت ملکه منجر به مرگش شود گزینه اول برای تاج و تخت انگلیس چارلز فرزند اول وی است که چیزی حدود 84 میلیارد دلار دارایی شخصی‌ ملکه را به ارث می‌برد.

نکته جالب این‌که ملکه بریتانیا تنها فردیست که در این کشور از دادن مالیات معاف است در حالی‌که تمامی افراد بالغ در انگلیس موظف به پرداخت مالیات‌های مختلف تا آخر عمر خود هستند.

دارایی‌های متعددی برای ملکه و همسرش وجود دارد که از آن جمله بازرگانی مستقل و متعلق به خاندان سلطنتی فعال در دوره سلطنت الیزابت بوده که تا ماه ژوئن سال گذشته معادل 14.8 میلیارد دلار ارزش داشت.

بر اساس اطلاعات دولتی انگلیس، حقوق سالیانه همسر ملکه بریتانیا هم 442 هزار دلار است و این حقوق برای انجام وظایف عمومی‌اش در حمایت از ملکه پرداخت می‌شود.

دارایی‌های شخصی ملکه در اسکاتلند معادل 140 میلیون دلار است و کاخ ساندرینگهام در نورفولک انگلیس هم 65 میلیون دلار ارزش دارد.

خود کاخ اصلی خاندان سلطنتی که کاخ باکینگهام در لندن است، 2.8 میلیارد دلار ارزش دارد و کلکسیون سلطنتی که طی 500 سال گذشته از سوی پادشاهان یا ملکه‌های بریتانیا جمع‌آوری شده معادل 25.9 میلیارد دلار می‌ارزد.

برآوردهایی تا سال 2013 نشان می‌داد درآمد املاک خصوصی ملکه 537.5 میلیون دلار است.

همه این دارایی‌ها، جزء دارایی‌های شخصی ملکه بریتانیا و همسرش بوده و به جانشین ملکه به ارث خواهد رسید.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار