تبلیغات

برگزاری مراسم ارتحال آیت الله هاشمی در مصر

به گزارش افکارنیوز،

 به نقل از پایگاه خبری مصری الیوم؛ محمد محمودیان رئیس دفتر حفاظت از منافع ایران در قاهره و شماری از دیپلمات های کشورمان روز چهارشنبه میزبان سفرای خارجی در مصر بودند.

محمودیان در این مراسم در خصوص شخصیت آیت الله هاشمی گفت:‌ وی بیش از 50 سال به ایران خدمت کرد و درحمایت و دفاع از انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) نقش بزرگی ایفا کرد.

در این مراسم، سفرای کشورهای پاکستان، مجارستان، شیلی، مالی و تاجیکستان مراتب تسلیت خود به دیپلمات های ایران در مصر ابراز داشتند.

نماینده دولت مصر نیز روز سه شنبه در دفتر حفاظت از منافع ایران حاضر شد و مراتب تسلیت خود را نسبت به درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، تقدیم رئیس دفتر حفاظت از منافع ایران و دیپلمات های ایرانی کرد.

آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و از پیشگامان انقلاب اسلامی یکشنبه شب به دلیل عارضه قلبی دعوت حق را لبیک گفت.

پیکر ایشان روز گذشته درمیان وداع میلیون ها نفر در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی به خاک سپرده شد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار