تبلیغات

آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی دارد

فصلنامه همشهری اقتصاد: این شرکت ها چگونگی انجام گرفتن کارها در دهه های بعدی را مورد بررسی قرار داده اند.

امروزه مشاغل آنلاین و پرمتقاضی در حال تغییر روش و نحوه درآمدزایی در میان گستره وسیعی از افراد هستند. این مشاغل فرصت های جدیدی را برای افراد حرفه ای ایجاد می کنند که حتی آنان می توانند در منزل بمانند و شاغل نیز باشند. یا این که از طریق برنامه های کاربردی روی تلفن همراه یا رایانه شخصی خود به مشاغل و محیط های کاری مورد نظر اتصال داشته باشند و به همکاری با آنها بپردازند.


تجارت جهانی می تواند با واگذار کردن کار به افراد در سراسر جهان منافعی را به دست آورد و همچنین کارکنان می توانند با شرایط منحصر به فرد خود به راحتی و با کمترین زحمت یک درآمد ثابت داشته باشند.

از سال 2010 میلادی تاکنون این نوع تجارت، بودجه ای به ارزش 94 میلیارد دلار دریافت کرده است و همچنین با آغاز سال 2016 به رشد خود ادامه داده اند. در ادامه این نوشتار به هشت شرکت برجسته جهانی اشاره می کنیم.

شرکت آمازون (Amazon)

 آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی دارد

در حال حاضر شرکت آمازون تجارت الکترونیک را تحت سلطه خود قرار داده است و اکنون در حال ارائه تحویل محلی از طریق خدمات اولیه فعلی خود است. کارگران می توانند از طریق آمازون فلکس استخدام شوند و با هر یک ساعت کار تحویل برای شرکت، مبلغی بین 18 تا 25 دلار را تولید کنند. به این شرکت برچسب مخل بودن در بازار تحویل و بسته بندی زده شده است.


شرکت یوبِر (Uber) آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی داردشرکت یوبر، صنعت نقل و انتقالات پر متقاضی را دستخوش تحولات جدی ساخته است. این مجموعه به اولین نمونه ای تبدیل شده است که نشان می دهد خود مصرف کنندگان چگونه می توانند تنها توسط یک برنامه کاربردی به عنوان واسطه عمل کنند و به یک به یک مصرف کنندگان خدمت رسانی کنند.

قطعا پیشرفت این شرکت از طریق ارائه خدماتی است که بیشترین تقاضا را از جانب مردم داشته باشد و همچنین با تخفیف های بیشتر و تجربیات بهتری همراه باشد. می توان این اقدامات را عامل رشد و موفقیت این شرکت دانست.


شرکت لِد جنیس (LeadGenius) آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی داردشرکت لِدجنیس از یک ترکیب منحصر به فرد تشکیل شده که از محققان حقیقی و یادگیری ماشینی استفاده می کند تا در رساندن تجارت به نسل پیش روی خود کمکی کرده باشد. این شرکت توانسته با به کارگیری محققانی در بیش از چهل کشور که 53 درصد از آنها دارای تحصیلات دانشگاهی یا مدارجی بالاتر از آن هستند، از آن دسته از رقبای خود که تنها به نرم افزارها متکی بوده اند، پیشی بگیرد. باید بگوییم که رهبران B2B گرد هم می آیند تا از آخرین تکنولوژی های روز دنیا استفاده کنند اما این محققان همچنین به جمع آوری اطلاعات به صورت عادی و غیر اتوماتیک می پردازند و کیفیت آن را تضمین می کنند که این تضمین کیفیت باعث می شود تا دنیای تجارت از رسیدن به بالاترین کیفیت اطمینان حاصل کند.

شبکه محققان ماهر شرکت لِدجنیس، برای منعکس کردن ساختار نیروی کار سنتی، قابل ملاحظه است زیرا کارگران در آنجا تخصص پیدا می کنند و در تیم های مختلف مشغول به همکاری می شوند. لِدجنیس برای حمایت از اتحاد کارگران ملی، سریع ترین رشد را در بین شرکت های اولیه دارا بوده است.


شرکت لایفت (Lyft) آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی داردگرچه ارزش شرکت لایفت در مقایسه با ارزش 62.5 میلیارد دلاری شرکت یوبِر فقط 5.5 میلیون دلار است اما اخیرا همین شرکت خدمت رسانی با چنین ارزش کمی، سرفصل های جدیدی را از همکاری خود با شرکت جنرال موتورز ایجاد کرده است. این نوع سرمایه گذاری ها از آینده ای خبر می دهد که ممکن است در آن زمان راننده ها به جای این که خودشان سوار بر ماشین شوند و خود آن را برانند، درخواست کنند تا تنها از طریق یک نرم افزار و برنامه راهبردی یک ماشین خودران را هدایت و فرماندهی کنند.

زیر پر و بال داشتن شرکت لایفت توسط شرکت جنرال موتورز، این امکان را به جنرال موتورز می دهد تا به تکنولوژی که باعث قوی تر شدن شرکت های مشارکتی می شود، دسترسی پیدا کند.


شرکت گوگل (Google) آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی دارد

اکثر مردم این گونه می پندارند که شرکت گوگل تنها یک موتور جستجوگر است و بس، اما در واقع این شرکت سهم عمده ای را در طیف گسترده ای از صنعت نوآوری دارد. رایت ویت، یک نرم افزار مربوط به رانندگی است که در حال حاضر در فلسطین اشغالی مورد آزمایش قرار گرفته است. این نرم افزار یک برنامه ترافیکی دارد که گوگل آن را در سال 2013 صاحب شده است. کار رایت ویت دقیقا مشابه با کاری خواهد بود که یوبِر و لایفت انجام می دهند و افراد تنها از طریق نرم افزار وِیز می توانند به آن دسترسی داشته باشند. کسانی که نیازمند جابجایی در سطح شهر هستند فقط کافی است تا مشخصات مسیر رفت و آمدی خود را در این برنامه وارد کنند تا این نرم افزار با توجه به ویژگی مسیر مورد نظر، راننده ای را به مکان آن شخص اعزام کند.


شرکت اینستا کارت (Instacart) آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی دارد

شرکت اینستاکارت خدمات خود را فقط محدود به فعالیت در زمینه خرید محصولات غذایی کرده است، با این رویه که خریداران محلی را در هر منطقه خدماتی گرد هم می آورد تا مواد غذایی و کالای مورد نیاز مصرف کنندگان را از فروشگاه ها خریداری کنند و به آنها تحویل دهند. در حالی که اکثر کارگران، پیمانکاران مستقل هستند، خریداران نیز می توانند در برخی مناطق این درخواست را بدهند تا به صورت پاره وقت در این شرکت ها فعالیت داشته باشند. گرچه در حال حاضر این شرکت کار خود را به خوبی انجام می دهد اما افزایش رقابت از طرف شرکت آمازون و شرکت خدماتی وال مارت، شرکت اینستا کارت را مجبور کرده که اندکی عقب نشینی کند.


شرکت آلفرد (Alfred) آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی دارد

در حالی که تعداد زیادی مجموعه خدمات اقتصاد شراکتی – ماموریتی وجود دارد، شرکت آلفرد اقدام به ترکیب چندین نوع کار در یک برنامه کاربردی کرده است. کارگران محلی با نرم افزارهایی که آموزش دیده اند تا خدمات مورد نیاز مصرف کنندگان را در هر زمانی تامین کنند، خدماتی را از جمله خرید مواد غذایی، خشکشویی و نظافت منزل را برای آنها فراهم می آورند. هزینه این خدمات مبلغی بین 15 تا 42 دلار در هفته تعیین شده است. همچنین در حال حاضر این شرکت در شهرهای سان فرانسیسکو، لوس آنجلس، واشنگتن دی سی و شیکاگو در حال رشد است و برنامه هایی را برای توسعه و گسترش آن به شهرهای جدید دارد.


شرکت تسک رابیت (TaskRabbit) آینده مشاغل به این 8 شرکت بستگی داردشرکت تسک رابیت حدودا از سال 2008 میلادی تاسیس شده و شروع به کار کرده بود اما به طور تدریجی طی این سال ها به بازارهای جدیدتری گسترش یافته است. افراد می توانند در مناطق مشارکتی، خدماتی نظیر نقل و انتقالات، امور نظافتی، تعمیر اسباب منزل و حتی چیدمان مبلمان خانه ها و سایر خدمات را ارائه دهند.

سینتیا جانسون – مدیر توسعه نام تجاری

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

 • نرگس محمدی و علی اوجی درحال موتور سواری

  نرگس محمدی و علی اوجی درحال موتور سواری  تازه عروس و داماد سینمای کشور ایران که این روزها در ابتدای زندگی مشترک میباشند، اوقات مفید و...

 • دلیل سخت بودن کاهش چربی شکم چیست؟

  ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که با وجود رژیم غذایی سخت و تمرینات فشرده هنوز هم هیچ تغییری در چربی های شکم‌تان ایجاد نشده است! دلیل آن...

 • مدل مانتو لیلا اوتادی و شبنم فرشادجو

  لیلا اوتادی و شبنم فرشادجو از جمله هنرمندانی بودند که ۲ تیر ۱۳۹۶ در اکران خصوصی یک فیلم شرکت کرده بودند. به همین بهانه مدل مانتو این عزیزان را...

 • روش تهیه شربت آلوئه ورا همراه با خواص معجزه آسای آن

  روش تهیه شربت آلوئه ورا همراه با خواص معجزه آسای آن مدت زمان زیادی نیست که دانمشندان و محققان به خواص معجزه آسای گیاه آلوئه ورا پی برده اند...

 • مدل های شیک کفش زنانه و دخترانه

  مدل های شیک کفش زنانه و دخترانهمدل های شیک کفش زنانه و دخترانه Model Kafsh Zananeh Dokhtaraneh جدیدترین مدل های کفش زنانه و دخترانه را برایتان...

 • تنش آبی در 6 کلانشهر کشور

  افزایش دمای هوا ، مصرف بیش از حد و کم شدن منابع آب باعث شده است تا تولید آب و مصارف در حالت سربه سر قرار بگیرد و شرکتهای آب و فاضلاب را مجبور کند...

 • مدل های جدید لباس دختر بچه ها

  مدل های جدید لباس دختر بچه هامدل های جدید لباس دختر بچه ها Model Lebas Dokhtaraneh Bacheganeh جدیدترین مدل های لباس بچگانه و دخترانه را برایتان...

 • محور چالوس دو طرفه شد

  رییس پلیس راه البرز با اشاره به ترافیک نیمه سنگین محور چالوس، گفت: محور چالوس ۲ طرفه شد. به گزارش صبحانه به نقل از مهر، رییس پلیس راه البرز با...

 • تصاویری از مبارزه الهه منصوریان

  تصاویری از مبارزه الهه منصوریان که نخستین نشان طلایش را در لیگ چین به گردن انداخت و بهترین ووشوکار وزن ٥٢ کیلوگرم این رقابت ها...

 • مزایده وسایل عجیب و غریب چهره های سرشناس!

  چهره های سرشناس به واسطه شهرت مورد توجه همگانی اند. توجهی که باعث می شود تا افراد معمولی از آنها موجودات استثنائی بسازند و حاضر باشند برای خرید...