تبلیغات

فرکی: باید مقابل برانکو امتحان پس یدهم/ در نیم فصل تعطیلی نداشتیم

سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری پیش از بازی مقابل پرسپولیس حاضر شد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری پیش از بازی مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ابتدا در گذشت آیت الله رفسنجانی و کاظم سید علی خانی و همچنین امیر حسین مرادی بازیکن جوان تیم نفت را تسلیت می‌گویم و برای خانواده آنها آرزوی صبر دارم.
 
وی ادامه داد: اولین بازی نیم فصل با پرسپولیس است نیم فصل اول برای ما خوب نبود و نتایج خوبی کسب نکردیم، اما فردا تلاش می‌کنیم مقابل پرسپولیس بازی خوبی ارائه دهیم و با تلاش بازیکنان  و تغییراتی که می‌دهیم به نتیجه خوبی برسیم. در واقع نیم فصل برای ما وجود نداشت و به خاطر بازی با ماشین سازی تعطیلی نداشتیم، حالا باید در ورزشگاه آزادی با قهرمان نیم فصل بازی کنیم و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم.

وی افزود: پرسپولیس تیم خوبی دارد، البته هر بار درباره این تیم صحبت می کنم نقطه نظرات حاشیه‌ای ایجاد می‌شود، استقلالی‌ها هم برای ما عزیز هستند و هیچ مشکلی با آنها نداریم. برای هر دو تیم سرخ آبی پایتخت آرزوی موفقیت دارم.

فرکی خاطرنشان کرد: با وجود احترام زیادی که برای پرسپولیس و برانکو که استاد من بوده قائل هستم ولی برای سه امتیاز به میدان می‌رویم، امیدوارم بتوانم مقابل برانکو امتحان خوبی پس بدهم و در نهایت هر تیمی شایسته است به پیروزی برسد و سه امتیاز را بگیرد.

در حال تکمیل است ...

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار