تبلیغات

اسدی: اختلافی بین کی روش و برانکو وجود ندارد

ساعت 24- دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت: اختلافی بین کی روش و برانکو نمی بینم اگر هست آن را شفاف اعلام کنید تا مردم از آن مطلع شوند.

علیرضا اسدی درباره مناقشه میان کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ بیان کرد: اختلافی بین کی روش و برانکو نمی بینم اگر هست آن را شفاف اعلام کنید تا مردم از آن مطلع شوند.

 
وی درباره اینکه کی روش گفته است اگر تیم ملی نتواند نتایج مناسبی کسب کند، مقصر فدراسیون است گفت: در این باره صحبتی ندارم.قرار بر این است که مسئول هر ساختاری درباره موضوعاتش صحبت کند فدراسیون فوتبال مسئول دارد،من چیزی که در حیطه وظایفم نباشد سعی می کنم درباره آن صحبتی نکنم ضمن این که آنچه دراین بازه زمانی من را ناراحت می کند تفرقه است.
 
اسدی خاطرنشان کرد:مساله ای که من را ناراحت می کند تفرقه اندازی است.هنر این است که بتوانیم وحدت ایجاد کنیم.بهتر است تمام اعضا جمع شوند و کارهای شایان توجهی برای پیشرفت فوتبال کشورمان انجام دهند تا مردم کشور ما شاد شوند.

باشگاه خبرنگاران

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار