تبلیغات

ملاک‌های داوری بخش طراحی لباس ششمین جشنواره مد و لباس فجر

ملاک‌های داوری بخش طراحی لباس ششمین جشنواره فجر در فراخوان این رویداد هنری منتشر شده است.


 بر این اساس ، هنرمندان می‌توانند با شناخت کامل این شاخص‌ها نسبت به ارائه آثار ارزشمندی در این دوره از برگزاری جشنواره اقدام کنند. 

شاخص ها و ملاک های داوری عبارتند از : لاقیت، نوآوری و ابتکار موجود در طرح و تناسب رنگ، تطابق با شاخص‌های فرهنگ عمومی و کلیات شئونات اسلامی ایرانی لباس در تمامی مراحل طراحی، تطابق با اسلوب‌های علمی و مدرن موجود در بخش‌های مختلف مسابقه، توان و قابلیت تولید انبوه و ورود به بازارهای تجاری با ملاحظه قیمت‌های مناسب، زیبایی و دقت در انتخاب پارچه و دوخت مناسب، استفاده صحیح از انواع ملحقات برای پوشاک و استفاده از فناوری‌های نوین در طراحی، برش و دوخت لباس. 

در این دوره از جشنواره، قابلیت تولید انبوه برای لباس هایی که می توانند به شکل کاربردی در فضای اجتماعی مورد استفاده قرار گیرند، یکی از مهم ترین اولویت ها در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار