تبلیغات

اتفاق جنجالی/ تبلیغ ماری‌جوانا با عکس قهرمان المپیکی ایران!

فدراسیون وزنه‎برداری ایران در نامه‌ای از کمیته ملی المپیک خواست موضوع سو‌ءاستفاده از تصویر بهداد سلیمی در یک رسانه آلمانی را پیگیری کند.

پس از انتشار عکس بهداد سلیمی در یک رسانه آلمانی و ارتباط دادن او با ماریجوانا (یک ماده مخدر)، مسئولان فدراسیون وزنهبرداری ایران روز گذشته در نامهای رسمی به کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک ایران خواستار پیگیری جدی این موضوع شدند.مسئولان فدراسیون وزنهبرداری در نامه خود خواستار این شدند که کمیته ملی المپیک ایران به وظیفه ذاتی خود یعنی حمایت و صیانت از ورزشکاران قهرمان المپیک عمل کرده و با مرجع بالادستی خود یعنی کمیته بینالمللی المپیک در این خصوص مکاتباتی را داشته باشد.

همچنین فدراسیون وزنهبرداری خواستار این شده است که کمیته ملی المپیک ایران شکایتی رسمی در این راستا انجام داده و از طریق کمیته بین المللی المپیک (IOC) هم به‌صورت جدی موضوع سوءاستفاده از عکس قهرمان المپیک را پیگیری کند.

گفتنی است اخیرا یکی از رونامه‌های آلمانی با سوءاستفاده از عکس بهداد سلیمی به تبلیغ ماده مخدر ماری‌جوانا پرداخته بود.

 

منبع: جام نیوز

 

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار