تبلیغات

هافبک استقلال در دوراهی خواستن یا نخواستن آبی ها

به گزارش افکارنیوز،

 در شرایطی که آندرانیک تیموریان امروز به استقلال برمی‌گردد، مصدومیت روزبه چشمی تمام شده و به زودی می‌تواند برای آبی‌ها به میدان برود و همچنین امید ابراهیمی همچنان در استقلال حضور دارد، علیرضا منصوریان هنوز برای جدایی فرشید باقری رضایت خود را اعلام نکرده است و مدعی شده به این بازیکن جوان نیاز دارد. این اتفاق در حالی است که فرشید باقری درنیم فصل اول و زمانی که نه آندو و نه روزبه چشمی در استقلال حضور نداشتند کمتر فرصت بازی کردن پیدا کرد  و حالا کسی دلیل اعلام نیازی سرمربی آبی‌ها به او را نمی‌داند. 

این اتفاق در شرایطی است که سیدرضا افتخاری راضی است که فرشید باقری که به احتمال فراوان در نیم فصل دوم کمتر فرصت بازی به او می‌رسد، رضایت‌نامه‌اش صادر شود تا حداقل کمی در هزینه‌های جاری باشگاه صرفه‌جویی شود. 

آنچه که مسلم است فرشید باقری تنها تا پایان امروز منتظر تصمیم علیرضا منصوریان می‌ماند و در غیر اینصورت تصمیم خود را مبنی بر جدایی از این تیم یا ماندن عملی خواهد کرد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار