تبلیغات

لغو یکی دیگر از اجراهای جشنواره موسیقی فجر

لغو یکی دیگر از اجراهای جشنواره موسیقی فجر

فرهنگ > موسیقی - گروه «شوسان تریو» که پیش از این قرار بود در جشنواره موسیقی فجر حضور داشته باشد به علت کافی نبودن تاریخ اعتبار گذرنامه یکی از اعضایش موفق به حضور در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر نشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «شوسان تریو» فرانسوی که پیش از این و بر اساس جدول زمانبندی شده قرار بود دوشنبه ۲۷ دی  از ساعت 18:30 در تالار رودکی اجرای برنامه داشته باشد به علت کافی نبودن تاریخ اعتبار گذرنامه یکی از اعضای این گروه سه نفره ، از حضور در جشنواره باز ماند.

روز گذشته نیز برنامه دولتمند خالف موسیقی‌دان، نوازنده و خواننده تاجیک که لغو شده بود. این هنرمند تاجیک قرار بود چهارشنبه، ۲۹ دی‌ در تالار وحدت روی صحنه برود اما به‌علت عارضه قلبی و مغزی موفق نشد برای اجرا در تهران حاضر شود. این هنرمند در بیماستانی در شهر «دوشنبه» تاجیکستان بستری شده است. 

58241

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار