تبلیغات

شبی خاطره انگیز برای آذری‌ها/ گلایه خواننده «گل هیاهو» از وضعیت کنسرت‌ها


با پخش موسیقی، شمارش معکوس و همراهی تماشاگران، نوازندگان کنسرت به روی صحنه آمدند. کارن زیاری (نوازنده پیانو و کیبورد)، امیرحسین محمودی (نوازنده ویولن)، مهرناز دبیرزاده (نوازنده دف و سازهای کوبه‌ای)، فرهاد بهرام (نوازنده گیتاربیس)، سعید خانزاد (گیتار الکتریک) و بهزاد اشعاری (درامز) نوازندگانی بودند که فریدون آسرایی را در این برنامه همراهی کردند. ایمان خراسانی‌نژاد نیز رهبر ارکستر بود.

فریدون آسرایی با اجرای قطعه «عشق یعنی» برنامه خود را آغاز کرد و وارد صحنه شد. بعد از اجرای این قطعه آسرایی گفت: «عشق یعنی وقتی شما عزیزان را می بینم مطمئن باشم که از خوشی می‌میرم». او سپس ضمن سلام و خیر مقدم به تماشاگران، آرزوی روزهای بهتر برای موسیقی پاپ در کشور را داشت.

سپس با ویولن امیرحسین محمودی، قطعه احساسی «غریبه» توسط فریدون اجرا شد.

پس از اجرای این قطعه، یک آهنگ ریتمیک بی کلام شاد توسط نوازندگان نواخته شد که شور و هیجان مردم حاضر در سالن را به همراه داشت. مهرناز دبیرزاده در این قطعه  دف نواخت و امیرحسین محمودی با ویولن، زیبایی این قطعه را هرچه بیشتر کرد.  
 
قطعه بعدی به نام «یاد تو می افتم» به زیبایی توسط فریدون آسرایی اجرا شد و پس از آن «مستی» با تنظیم آهنگ متفاوتی اجرا شد. فریدون پس از پایان اجرای این قطعه، بیتی از آن را دکلمه و به مردم تقدیم کرد.

قطعه عاشقانه بعدی فریدون که با نوای ویولن آغاز شد، اجرای آهنگ «ببخشید» بود. این قطعه در حالی اجرا شد که ویدیو کلیپی با کارگردانی هادی بردباری از نمایشگرهای سالن برای مردم به نمایش درآمد که با آهنگ احساسی فریدون همخوانی خوبی داشت.

آسرایی به رپرتوار یک قطعه شاد و یک قطعه حسی خود ادامه داد و این بار با انرژی هر چه بیشتر، قطعه شاد « مجنون توام» را با همراهی و هیجان مردم به روی صحنه برد. اجرای بعدی او قطعه ای از آهنگ زیبای «سلام» بود که باز هم با همخوانی هماهنگ تماشاگران همراه بود.

 آهنگ قدیمی «نگاهت»، قطعه «پشیمونی» و قطعه «ای کاش» اجراهای دیگر این خواننده پیشکسوت و پرانرژی کشور بودند که تمامی آنها، استقبال و همراهی حاضرین را در پی داشت.

فریدون همچنین قطعه «دوستت دارم» که با آهنگ قدیمی آذری «کوچه لر» تلفیق شده است را به زیبایی اجرا کرد و با استقبال همه حاضرین به خصوص آذری زبان ها مواجه شد. او پس از اجرای این قطعه گفت: «آرزو دارم در تمامی شهرهای ایران جشنواره موسیقی برگزار شود. ناراحت کننده است که من به عنوان یک کرجی حق اجرای کنسرت در شهر خودم را ندارم.» 

قطعه احساسی دیگر آسرایی «هنور همونیم» بود که آن را به یاد مادرش اجرا کرد. در هنگام اجرای این آهنگ، کلیپ انیمیشنی با موضوع مادر که توسط امین قربانی ساخته شده بود از نمایشگرهای سالن پخش شد و در پایان آن، هماهنگ با پایان آهنگ عکس فریدون و مادرش بر روی صفحه نمایشگر به نمایش درآمد.

این خواننده قطعه شاد «چشمات مال منه» را با آرزوی شادی و خوشبختی برای مردم خواند و گفت :« ما ایرانی ها برای رسیدن به آن نقطه‌ای که آرزومان است تلاش می کنیم». نورپردازی خوب صادق مرادی در این کنسرت از دیگر نکات برجسته آن بود که مخصوصا با آهنگ‌های شاد فریدون همخوانی خوبی داشت.

و در پایان فریدون آسرایی آهنگ «گل هیاهو» را که طرفداران زیادی دارد و از ابتدای برنامه از او درخواست می شد، به زیبایی اجرا کرد و حاضرین نیز به شایستگی با او همراهی کردند.

انتهای پیام/
 
 
 
 

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار