تبلیغات

سقوط خودروی شاسی بلند در یک پارکینگ + عکس

بی احتیاطی راننده خودروی سواری در خیابان پاسداران، سقوط آن را از ارتفاع یک و نیم متری در پارکینگ ساختمان مسکونی در پی داشت.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، در پی تماس ساکنین ساختمان مبنی بر سقوط یک دستگاه خودروی سواری، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 61 را ساعت 20:40 شب گذشته به محل حادثه در خیابان پاسداران، خیابان نارنجستان ششم اعزام کرد.

مجتبی میرزایی فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در این باره گفت: یک دستگاه خودروی سواری کیا سورنتو پس از برخورد با دیواره پارکینگ در طبقه همکف و تخریب آن از قسمت جلو به رمپ ورودی پارکینگ منفی یک با ارتفاع 1.5 متر سقوط کرده بود.

سقوط خودروی شاسی بلند در یک پارکینگ + عکس

سقوط خودروی شاسی بلند در یک پارکینگ + عکس

وی با اشاره به این که راننده خودروی سواری قبل از رسیدن نیروهای عملیات از خودرو خارج شده بود افزود:آتش نشانان بی درنگ با قطع برق خودرو و ایمن سازی محل حادثه با استفاده از جرثقیل دستی و با همکاری جرثقیل خودروهای امدادی خودرو را به سطح پارکینگ منتقل کرده و به مالک تحویل دادند، پس از ارائه تذکرات ایمنی به ماموریت خود پایان دادند.
 
منبع: میزان
انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار